توسعه‌های نرم‌افزار بهتایم در اردیبهشت 1400

بروزرسانی اردیبهشت 1400 – توسعه‌های نرم‌افزار مدیریت پروژه بهتایم در اردیبهشت 1400

بهتایم نرم افزار مدیریت پروژه و تایم شیت آنلاین است. سعی ما بر این بوده که مسیر توسعه بهتایم با نیازها و خواسته‌های مشتریان عزیز منطبق باشد. تغییرات بهتایم را در آخرین بروزرسانی آن مطالعه نمایید و شما هم خواسته‌های خود را با ما در میان بگذارید.

Behtime.ir
09028010697

ثبت نام رایگان در بهتایم

دسترسی آسانتر به گانت چارت بهتایم

گانت چارت (Gantt Chart) که معمولاً در مدیریت پروژه مورد استفاده قرار می‌گیرد، یکی از محبوب‌ترین و موثرترین روش‌های نمایش فعالیت‌ها (وظایف یا رویدادها) در طول زمان است. در سمت چپِ نمودار، لیستی از فعالیت‌ها و در قسمت بالا مقیاس زمانی مناسبی قرار می‌گیرد. هر فعالیت با یک نوار نشان داده می‌شود. موقعیت و طولِ نوار تاریخ شروع، مدت زمان و تاریخ پایان فعالیت را منعکس می‌کند.

برای مشاهده نمودار گانت در نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم کافیست به منوی پروژه‌ها مراجعه کنید و مانند تصویر زیر بر روی آیکن گانت چارت در ردیف هر پروژه کلیک کنید.

دسترسی آسانتر به گانت چارت - بروزرسانی اردیبهشت 1400

بروزرسانی اردیبهشت 1400 – دسترسی آسانتر به گانت چارت

 

کامل شدن گزارش ریز تایم شیت

این گزارش ریز فعالیت‌های انجام شده (همراه با عنوان پروژه‌ی مربوط به آن) را به همراه تاریخ و ساعات برنامه‌ریزی شده و واقعی نشان می‌دهد. در صورتی که مجوز مشاهده تمام گزارشات را داشته باشید، می‌توانید ریز تایم‌شیت مربوط به تمام کاربران را مشاهده نمایید.

همانطور که می‌دانید کاربران می‌توانند علاوه بر زمان واقعی صرف شده بر روی یک فعالیت، بازه زمانی انجام آن را هم در تایم شیت خود ثبت کنند. از این پس می‌توانید بازه‌های زمانی صرف شده بر روی فعالیت‌ها را هم در گزارش ریز تایم شیت و با کلیک بر روی قسمت‌های نشان داده شده در تصویر مشاهده نمایید.

بروزرسانی اردیبهشت 1400 - کامل شدن گزارش ریز تایم شیت

بروزرسانی اردیبهشت 1400 – کامل شدن گزارش ریز تایم شیت

 

نوشتهٔ پیشین
امکان اضافه کردن فیلد سفارشی در بهتایم
نوشتهٔ بعدی
تغییرات بهتایم – نیمه دوم اردیبهشت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست