بهترین نرم افزارهای مدیریت پروژه آنلاین در سال 2020

معرفی بهترین نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین در سال 2020

کاربرد نرم افزار مدیریت پروژه

ابزارهای مدیریت پروژه دارای ویژگی‌های لازم برای برنامه‌ریزی موثر پروژه‌، مدیریت منابع موجود و کمک به واکنش سریع‌تر به مشکلات بوده و اکثرا دارای امکانات متعددی برای مدیریت تیم‌ها هستند و از این رو معمولاً باعث افزایش همکاری و هماهنگی بین اعضای تیم می‌شوند. این نرم افزارها اکثرا توانایی مدیریت بار کاری اعضای تیم، زمانبندی کار (و جلسات) و نمایش وضعیت کارها (در حال انجام، کارهای در حال انجام یا انجام شده) را دارند. صرف نظر از نوع خدماتی که کسب و کار شما ارائه می‌دهد، داشتن بهترین نرم افزار مدیریت پروژه می‌تواند تأثیر چشمگیری بر کسب و کار شما داشته باشد.

چرا نرم افزار مدیریت پروژه‌ می‌تواند به شما کمک کند؟

یک نرم افزار مدیریت پروژه و تیم اغلب شامل موارد زیر است:

 • زمانبندی: با استفاده از این امکان، می‌توانید وظایف را تعریف کنید، اختصاص دهید، و ددلاین‌های تعیین شده را ردیابی کنید.
 • ردیابی پیشرفت: می‌توانید پیشرفت وظایف مربوط به پروژه ردیابی کنید.
 • گزارش دادن: می‌توانید گزارش‌های متعدد تهیه کنید و پیشرفت تیم‌های خود را در یک پروژه به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه تحلیل و مقایسه کنید.
 • ذخیره سازی: می‌توانید داده‌ها و مستندات پروژه‌ها را ذخیره و سازماندهی کنید و در مراجعات بعدی از آن‌ها استفاده کنید.
 • ارتباطات: می‌توانید درباره پروژه یا فعالیت گفتگو کنید، نظرات خود را در مورد پروژه‌ها و وظایف بیان کنید و همچنین بازخورد ارائه داده و یا دریافت کنید.

نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین

امروزه نرم افزارهای آنلاین به دلیل سادگی که دارند از طرفداران بیشتری برخوردار هستند و نرم افزارهای مدیریت پروژه هم از این قاعده مستثنی نیستند، برای استفاده از این نرم افزارها لازم نیست چیزی را نصب کنید و یا نگران سرور باشید، تنها کافیست ثبت نام کنید و از این به بعد در هر مکانی که به اینترنت دسترسی دارید و با هر دستگاهی که برای اتصال به اینترنت از آن استفاده می‌کنید، پروژه‌های خود را مدیریت کنید.

همه ابزارهای مدیریت پروژه همه موارد ذکر شده در ابتدای مقاله را ندارند و اگرچه در اکثر مواقع شنیده‌ایم که این نرم‌افزارها رایگان هستند، با این حال آن‌ها از روش قیمت‌گذاری Freemium استفاده می‌کنند که در آن تعدادی از امکانات نرم افزار به صورت رایگان ارائه می‌شوند و برای استفاده از امکانات بیشتر باید اکانت خود را به نسخه Premium ارتقا دهید و یا اینکه کلیه امکانات در مدت محدودی به صورت رایگان ارائه می‌شوند و پس از آن باید لایسنس خود را ارتقا دهید.

در ادامه بهترین نرم افرارهای مدیریت پروژه آنلاین، امکانات و قیمت هر کدام را معرفی می‌کنیم، تا بتوانید با توجه به شرایط و نیاز خود و مقایسه این نرم افزارها، بهترین نرم افزار مدیریت پروژه را انتخاب کنید:

1) نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین Clockify– بهترین نرم افزار مدیریت پروژه

معرفی بهترین نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین : Clockify

محیط نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین clockify

 

نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین Clockify به شما امکان می‌دهد هر تعداد که در نظر دارید کاربر، پروژه و وظیفه تعریف کنید. این امکان را دارید که به کاربران دسترسی‌های متفاوتی بدهید. (‌‎با تعریف گروه کاربری در منوی Group) سپس، می‌توانید کاربران مناسب را به پروژه‌ها / وظایف اختصاص دهید و به اعضای تیم خود اجازه دهید زمان صرف شده بر روی وظایف خود را پیگیری کنند. این نرم افزار سادگی قابل توجهی دارد و با داشتن دانش اندکی از زبان انگلیسی به آسانی قادر به استفاده از آن خواهید بود. به طور مثال: در منوی پروژه‌ها، پروژه‌ها و وظایف مربوط به آن‌ها را تعریف می‌کنید و آن‌ها را در همان منو به اعضای تیم پروژه اختصاص می‌دهید، حتی می‌توانید اعضا را در همین قسمت تعریف کنید. بعد از این، تنها کاری که باید انجام شود این است که تایمر مربوط به فعالیت توسط شما و اعضای تیمتان روشن شود.

Clockify مجهز به داشبورد است، شما می‌توانید فعالیت‌های تیم خود را ببینید، به طور بصری ارزیابی کنید که در هر روز چه کسی بر روی چه چیزی کار کرده است، ببینید چه کسی بیشترین فعالیت را دارد و هر کسی در حال حاضر بر روی چه چیزی کار می‌کند.

Clockfy نسخه اندروید و iOS هم دارد.

Clockify امکانات دیگری هم دارد اما همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد، رایگان نیستند. قیمت پایه امکانات اضافی آن از ماهیانه 9.99 دلار به ازای هر کاربر در ماه شروع می‌شود و به این دلیل که روزی که من این مقاله را نوشتم قیمت دلار با روزی که شما آن را می‌خوانید قطعا متفاوت است، حساب و کتاب را به عهده خوانندگان عزیز می‌سپارم.

برخی از امکاناتی که در نسخه رایگان clockify وجود ندارد:

 • گزارش‌ساز و نمودارساز
 •  امکان بستن تایم‌شیت‌های روزهای گذشته. (کاربر می‌تواند تایم‌شیت‌های گذشته خود را ادیت کند.)
 •  امکان دادن دسترسی‌های متفاوت برای دیدن گزارش‌ها در نسخه رایگان
 •  امکان کپی کردن پروژه
 •  دریافت هشدار برای نزدیک شدن به تاریخ سررسید پروژه
 • امکان بستن دوره‌های زمانی (مثلا بستن روزهای جمعه)
 • تایید تایم شیت توسط مدیران

2) نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین Trello – بهترین نرم افزار مدیریت پروژه

معرفی بهترین نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین : نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین Trello

شکل 2 محیط نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین Trello

 

Trello یک برنامه مدیریت تیم بر پایه روش Kanban است. در Trello اعضای تیم را به کارت‌ها که نمایانگر وظایف هستند، اختصاص می‌دهید و آ‌ن‌ها کارت‌های خود را در ستون‌های مناسب (مثلا:To-do، Doing،Done) قرار می‌دهند و به این ترتیب شما می‌توانید پیشرفت تیم خود را پیگیری ‌کنید.

درباره بهترین روش‌های مدیریت وظایف بیشتر بخوانید.

Trello الگوهایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که به کمک آن‌ها می‌توانید شروع به کار کنید. به عنوان مثال، من پس از ثبت نام در Trello الگوی کانبان را انتخاب کردم. این الگو دارای ستون‌های زیر است:

 معرفی بهترین نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین : بورد Trello

تسک بورد نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین Trello

 

 • Backlog: ستونی برای ایده‌هایی که تیم شما هنوز درباره شروع آن به نتیجه نرسیده است.
 • To-do: ستونی برای فعالیت‌های منتظر انجام که تیم شما آن‌ها را برای آینده در دستور کار دارد.
 • In progress: وظایفی که تیم شما در حال حاضر بر روی آن‌ها کار می‌کنند، در این ستون قرار می‌گیرند.
 • Done: تیم شما پس از به پایان رساندن کارها آن‌ها را در این ستون قرار می‌دهد.

شما و تیم خود می‌توانید هر تعداد ستون که دوست دارید اضافه کنید و نام آن‌ها را متناسب با گردش کار مورد نظر خود تعریف کنید. به عنوان مثال، اگر شما یک تیم برنامه نویسی هستید، می‌توانید ستون‌های طراحی، کدنویسی، تست و نصب و راه اندازی داشته باشید.

در Trelloمی‌توانید:

 • اعضای هر بورد را در همان صفحه بورد دعوت کنید و این شما هستید که مشخص می‌کنید فقط اعضای بورد بتوانند آن را ببینند یا کل اعضای تیم پروژه.
 • مستندات لازم را به کارت‌ها پیوست کنید.
 • به کارت‌های مختلف رنگ‌های مختلفی را اختصاص دهید.
 • کارت‌ها را به آسانی و با drag and drop جابجا کنید.
 • برای فعالیت‌ها تاریخ سررسید تعیین کنید.
 • به کارت‌ها، فعالیت‌های زیر مجموعه اضافه کنید و با فعال کردن چک لیست برای هر کارت، پیشرفت هر کارت را ردیابی کنید. ( فعالیت‌های زیر مجموعه وزن ندارند.)

Trello نسخه iOS و اندروید هم دارد.
قیمت پایه نسخه Premium این برنامه از 9.99 دلار به ازای هر کاربر در ماه است.

امکاناتی که در نسخه رایگان Trello وجود ندارند:

 •  امکان لینک شدن با Google Drive
 • Advanced Checklists به شما امکان می‌دهد به آیتم‌های چک لیست افراد و تاریخ سررسید‎‌های مختلفی را اختصاص دهید.
 •  محدود کردن دسترسی اعضای یک بورد
 •  نشان دادن مدت زمانی که یک وظیفه در یک حالت باقی مانده است. ( مثلا یک فعالیت 4 روز در حالت در حال انجام بوده است.)
 •  تقویم سر رسید فعالیت‌ها

3) نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین ASANA – بهترین نرم افزار مدیریت پروژه

معرفی بهترین نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین : نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین ASANA

محیط نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین ASANA

 

همانطور که در تصویر بالا می‌بینید می‌توانید از پایین‌ترین قسمت منو اقدام به دعوت افراد تیم به ASANA کنید. سپس از بالای تصویر و به کمک دکمه + اقدام به تعریف پروژه جدید کنید. حالا نوبت به تعریف وظایف می‌رسد. از همین قسمت (List) می‌توانید اعضا را به وظایف اختصاص دهید و برای آن‌ها تاریخ سررسید و برچسب تعیین کنید. از قسمت Detail می‌توانید توضیحات و وظایف فرعی را به آن‌ها اضافه کنید و همچنین فایل به آن پیوست کنید.

علاوه بر مشاهده لیستی وظایف می‌توانید آن‌ها را در بورد فعالیت‌ها ببینید و روش کانبان را اجرا کنید. همچنین، می‌توانید مهلت‌های تعیین شده برای کارهای خود را در تقویم پیگیری کنید.

برای کمک به ساده‌سازی ارتباطات و همکاری، ASANA یک بخش به عنوان مکالمه ارائه می‌دهد که از قسمت بالای صفحه با کلیک بر روی more ظاهر می‌شود. در اینجا، شما و تیم خود می‌توانید بازخورد ارائه بدهید، نظر اضافه کنید و درباره پروژه‌های خود بحث و گفتگو کنید. بخش Files هم در زیرمنوی more قرار دارد. تمام فایل‌هایی که به کارت یا کارها متصل می‌کنید در اینجا نشان داده می‌شوند، بنابراین می‌توانید به سرعت به هر چیزی که نیاز دارید دسترسی پیدا کنید.

ASANA نسخه اندروید و iOS هم دارد.

قیمت پایه ASANA برای استفاده از امکانات Premium آن 10.99 دلار است.

برخی از امکانات نسخه Premium این نرم افزار:

 •  گانت چارت
 •  اولویت‌بندی وظایف
 •  تعیین وابستگی برای وظایف
 •  محدود کردن دسترسی‌ها
 • داشبورد مدیریتی
 •  بار کاری
 • تاریخ شروع
 • گزارش پیشرفت

4) نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین  JIRA  – بهترین نرم افزار مدیریت پروژه

معرفی بهترین نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین : نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین  JIRA 

محیط نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین  JIRA

JIRA اساساً یک سیستم مدیریت پروژه چابک برای تیم‌های توسعه کسب و کار و نرم افزار است. به کمک JIRA این تیم‌ها قادر خواهند بود پروژه‌های خود را مدیریت کنند، اشکالات و وظایف را که به عنوان issues در این نرم افزار تعریف می‌شوند ردیابی کنند و عملکرد را اندازه‌گیری کنند.

از قسمت بالای صفحه منوی کشویی PROJECT را باز کرده و با زدن دکمه CREATE می‌توانید از همین قسمت پروژه جدید تعریف کنید، بعد از نام‌گذاری پروژه نوبت به انتخاب Template پروژه می‌رسد. به عنوان مثال می‌توانید کانبان یا اسکرام را انتخاب کنید. من برای شروع کانبان را انتخاب کردم. بعد از این باید Issues را برای قرارگیری در بورد کانبان تعریف کنید. انواع Issues:

 • Story: عملکرد یا ویژگی جدید
 • Task: یک کار کوچک و مشخص
 • Bug: یک مشکل یا خطا
 • Epic: یک story بزرگ که باید تجزیه شود.

بعد از انتخاب تایپ مساله می‌توانید خلاصه‌ای از آن را بنویسید. چند سطر توضیح درباره مساله اضافه کنید، اولویت آن را تعیین کنید، به مساله فایل پیوست کنید و امکانات دیگری که اغلب برای توسعه‌دهندگان نرم افزار در نظر گرفته شده است.

بعد از این مراحل می‌توانیم این مساله را به کمک روش کانبان و بورد مدیریت کنیم و همینطور مساله را از قسمت بالای بورد به افرادی که لازم است اختصاص دهیم. می‌توانید از گزارش‌های جیرا هم استفاده کنید.

اگر هنگام تعریف پروژه next-gen را بزنید، امکان گانت چارت را هم خواهید داشت.
JIRA نسخه اندروید و IOS هم دارد.
قیمت پایه این نرم افزار 7 دلار به ازای هر کاربر در ماه است.

برخی از امکانات نسخه Premium این نرم افزار:

 • محدود کردن دسترسی‌های کاربران
 •  تعریف بیشتر از 10 کاربر
 •  آرشیو کردن پروژه
 • حافظه بیشتر از 2 گیگا بایت

5) نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین SLACK – بهترین نرم افزار مدیریت پروژه

معرفی بهترین نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین : نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین SLACK

محیط نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین SLACK

 

Slack یک برنامه ارتباطی برای دسکتاپ و موبایل است که به شما امکان می‌دهد تمام ارتباطات تیمی را مدیریت کنید. با Slack قادر خواهید بود پیام‌های مستقیم ارسال کنید، کانال‌های خصوصی و عمومی با موضوعات مختلف ایجاد کنید و سپس با تیم خود ارتباط برقرار کنید.

می‌توانید بازخورد، فایل، عکس، فیلم، پیام صوتی، نظر درباره پروژه یا هر چیز دیگری را که می‌خواهید مستقیماً با شخص مورد نظر خود به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید پیام‌ها و پیوست‌های مهم را پین کنید تا بیشتر در معرض دید همکاران قرار گیرند.

همانطور که متوجه شدید Slack برای مدیریت ارتباطات یک پروژه کاربرد دارد و بنابراین امکانات سایر ابزارهای معرفی شده را ندارد.

Slack نسخه iOS و Android هم دارد.

قیمت پایه این نرم افزار از 6.67 دلار به ازاری هر کاربر در ماه شروع می‌شود.

برخی از امکانات غیر رایگان SLACK:

 • ویدئو کال با بیشتر از یک نفر
 • حافظه بیشتر از 5G
 • Screen sharing

6) نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین BASECAMP 

معرفی بهترین نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین : نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین BASECAMP

محیط نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین BASECAMP

 

با basecamp شما و تیمتان قادر به ایجاد، ردیابی و اتمام کارها، ضمیمه کردن و ذخیره فایل‌ها و همچنین بررسی پیشرفت پروژه‌های خود با مشاهده نمودارهای مربوطه در قسمت TO_Dos هر پروژه خواهید بود. همچنین می‌توانید از گفتگوهای پروژه گرفته تا رویدادهای شرکت را در یک مکان مدیریت کنید.

پس از ورود به سیستم افرادی که همه باید با آن‌ها آشنا شوند را در قسمت HQ وارد می‌کنید. سپس شروع به تعریف تیم‌های خود می‌کنید، مثلا مدیران، فروشندگان، بازاریابان و…

با کلیک بر روی کارت هر تیم می‌توانید نام آن را اصلاح کنید و یا افراد گروه را به آن دعوت کنید.

با وارد شدن به بورد هر گروه تصویری مانند تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد. همانطور که می‌بینید بورد هر گروه از قسمت‌های مختلفی مانند: پیام‌های مهم، لیست وظایف گروه، مدیریت مستندات، گفتگو با اعضای گروه، تقویم تشکیل می‌شود.

معرفی بهترین نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین : Basecamp

مثلا در قسمت TO-Dos که لیست وظایف گروه است، می‌توانید به سادگی وظایف را به افرادی که می‌خواهید اختصاص دهید، فایل به آن پیوست کنید، درباره آن توضیح دهید و برای آن سر رسید تعیین کنید. قسمت مستندات Basecamp به ابزارهایی مانند google drive و Drop box متصل می‌شود.

بعد از این باید پروژه‌های سازمان را تعریف کنید، همان بورد قبلی برای قسمت پروژه‌ها هم تکرار می‌شود.

در قسمت pings می‌توانید با افرادی که می‌خواهید مکالمه خصوصی داشته باشید.

یکی از ویژگی‌های برجسته Basecamp همگام سازی آن با صندوق ورودی ایمیل شما است. می‌توانید بدون ورود به برنامه، مستقیماً از طریق ایمیل خود، به پیام‌های Basecamp پاسخ دهید.

این نرم افزار نسخه iOS و Android هم دارد.

هزینه امکانات Basecamp:

نسخه رایگان Basecamp فقط برای استفاده شخصی است و محدود به 3 پروژه، 20 کاربر، و 1G حافظه است.

هزینه نسخه تجاری آن 99 دلار در ماه است. که تعداد کاربران و پروژه‌ها در آن نا محدود است و محدودیت حافظه آن 500G است و اجازه تعریف تیم‌های مختلف را هم به شما می‌دهد.

7) بهترین نرم افزار مدیریت پروژه: بهتایم 

 بهترین نرم افزار مدیریت پروژه : بهتایم

محیط نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین بهتایم

 

بهتایم نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین است. این نرم افزارِ فارسی پاسخگوی بیشترِ نیازهای مدیریت پروژه، مدیریت تیم و ارزیابی عملکرد است.

در بهتایم می‌توانید:

 •  اعضای تیم پروژه را تعریف کنید، برای آن‌ها مدیر تعیین کنید و به آن‌ها دسترسی‌های متفاوتی بدهید.
 •  هر تعداد که در نظر دارید پروژه و فعالیت تعریف کنید، آن‌ها را به اعضایی که در نظر دارید اختصاص دهید و برای فعالیت‌ها تاریخ شروع و سررسید تعیین کنید.
 •  به کمک ابزار گفتگوی آنلاین بهتایم درباره پیشرفت پروژه‌ها و فعالیت‌ها گفتگو کنید.
 •  در تقویم فارسی بهتایم فعالیت‌های خود و اعضای زیر مجموعه خود را ببینید و به کمک جزئیات مربوط به هر فعالیت بهتر و دقیق‌تر برنامه‌ریزی کنید.
 •  به کمک تسک بورد بهتایم روش کانبان را به سادگی اجرا کنید و به مدیریت وظایف و فعالیت‌های خود بپردازید.
 • به عنوان مدیر پروژه، و به کمک گانت چارت بهتایم به کنترل هرچه بیشتر فعالیت‌های یک پروژه و برنامه‌ریزی بهتر برای پیشرفت پروژه بپردازید. برنامه‌ریزی و تغییر در تاریخ شروع و سرررسید فعالیت‌ها در بهتایم به آسانی و با جابجا کردن موس انجام می‌شود.
 • مستندات لازم را به پروژه‌ها، فعالیت‌ها و تایم‌شیت‌ها پیوست کنید و نگران دسترسی به آخرین ورژن فایل‌های پروژه نباشید.
 • دسترسی هر کدام از اعضا به اطلاعات پروژه و فعالیت‌ها و تایم شیت‌ها را بنابر صلاحدید خود محدود کنید.
 • در صورتی که زمان‌های صرف شده بر روی پروژه‌ها و فعالیت‌ها برایتان اهمیت دارد، از امکان تایم شیت بهتایم استفاده کنید. کافیست از اعضای تیم بخواهید دکمه تایمر را برای هر فعالیتی که روی آن کار می‌کنند، روشن کنند.

اگر نگران این هستید که فعالیت‌هایی که به اعضا می‌سپارید فراموش شوند،

بهتایم این مشکل را به آسانی بر طرف می‌کند. بهتایم علاوه بر این‌که اختصاص یافتن یک فعالیت و نزدیک شدن به سررسید فعالیت‌ها را به شکل نوتیفیکیشن به کاربران اطلاع می‌دهد، فعالیت‌های اختصاص یافته به آن‌ها را که از تاریخ شروعشان گذشته است، به شکل خودکار در لیست تایم شیت آن‌ها قرار می‌دهد.

برنامه ریزی با بهتایم:

مهارت برنامه‌ریزی برای هر فرد و هر پروژه‌ای از هر نوع که باشد مهارت ویژه‌ای است. بهتایم علاوه بر امکانات گفته شده به شما و تیمتان برای بهبود این مهارت کمک می‌کند. در بهتایم قسمتی برای ثبت برنامه‌ریزی وجود دارد که فعالیت‌هایی که باید انجام شوند را با هوش مصنوعی در لیست برنامه‌ریزی کاربران قرار می‌دهد و همچنین امکان اولویت‌بندی فعالیت‌های موجود در لیست را برای تیم شما فراهم می‌کند.

به عنوان مدیر پروژه:

 • برای تسلط بیشتر بر فعالیت‌های اعضای تیمتان می‌توانید به کمک بهتایم به بررسی برنامه و تایم شیت افرادتان بپردازید و به آن‌ها بازخورد ارائه دهید.
 • اگر درباره یک فعالیت نظر خاصی دارید که باید به گوش اعضا برسد علاوه بر امکان گفتگو بر روی فعالیت می‌توانید به فعالیت دیدگاه اضافه کنید تا تمامی اعضایی که بر روی آن فعالیت کار می‌کنند، آن را ببینند.
 • با ثبت زمان‌های کاری در بهتایم می‌توانید از گزارش‌های متنوع آن برای بهبود بهره‌وری در سازمان خود استفاده کنید. در قسمت داشبورد بهتایم با یک نگاه متوجه می‌شوید که بر روی چه فعالیت‌هایی، چه مقدار و توسط چه افرادی کار شده است؟ برای هر پروژه در سازمان چقد زمان صرف شده است؟ درصد پیشرفت هر فعالیت و پروژه تا به امروز چه مقدار بوده است؟ و اطلاعات کاربردی دیگری که به بالا بردن بهره‌وری در سازمان شما کمک می‌کند.
 • علاوه بر این تحلیلگر بهتایم برای تهیه گزارش‌های مربوط به هر پروژه شما را از هر ابزار دیگری بی‌نیاز می‌کند. به سادگی و با چند کلیک هر گزارش و نموداری را که در ذهن دارید، در بهتایم پیاده کنید.

هزینه امکانات بهتایم:

می‌توانید برای 14 روز از تمامی امکانات بهتایم به رایگان استفاده کنید و پس از این مدت با پذیرش محدودیت‌هایی همچنان به استفاده رایگان از آن ادامه دهید.
قیمت پایه بهتایم از ماهانه 17600 تومان به ازای هر کابر در ماه آغاز می‌شود.
بهتایم امکانات نرم افزارهای مدیریت پروژه خارجی را دارد و از آنجا که فارسی بوده و رابط کاربری ساده‌ای دارد عملیاتی کردن آن در سازمان آسان‌تر از نمونه‌های مشابه خارجی خواهد بود و از طرفی با توجه به قیمت دلار استفاده از آن مقرون به صرفه است.

ثبت نام رایگان در بهتایم

به اشتراک بگذارید:

, ,
نوشتهٔ پیشین
گانت چارت (Gantt Chart) – معرفی گانت چارت نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم
نوشتهٔ بعدی
نرم افزار مدیریت تیم بهتایم

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام. من یک استاد دانشگاه هستم ومیخواستم بدانم نرم افزاری که بتواند در مدیریت کارهای علمی و پایان نامه های دانشجویی و طرح های تحقیقاتی مفید باشد وجود دارد

  پاسخ
  • سلام جناب آقای فریدی
   می‌توانید نرم افزار بهتایم را به طور رایگان تا 28 روز امتحان کنید و بینید که امکانات آن پاسخگوی نیاز شما خواهد بود یا خیر.
   برای مدیریت وظایف می‌توانید فعالیت‌ها را در بهتایم تعریف کنید برای آنان سررسید تعیین کنید و به افراد مختلف تخصیصشان دهید، سپس زمان سپری شده روی آن‌ها را ردیابی کنید و یا به روش کانبان و با تسک بورد بهتایم کنترلشان کنید. امکان پیوست فایل‌های لازم به فعالیت‌ها در بهتایم وجود دارد.
   ثبت نام رایگان در بهتایم در لینک زیر:
   https://behtime.ir/Account/Register
   مشاهده ویدئوهای آموزشی بهتایم در لینک زیر:
   https://behtime.ir/main/آموزش-بهتایم/
   تماس با ما:
   09028010697

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست