مدیریت فعالیت‌های من با بهتایم

فعالیت‌های من در منوی بهتایم

در منوی فعالیت‌های من می‌توانید: لیست تمام فعالیت‌هایی را که به شما اختصاص داده شده است به همراه مشخصات و فایل‌های مربوط به آن‌ها مشاهده نمایید. به‌طور پیش‌فرض در این قسمت فعالیت‌های تعلیق ‌شده یا کنسل شده نمایش داده نمی‌شود. در صورتی‌ که بخواهید آن‌ها را مشاهده کنید، می‌توانید از قابلیت فیلتر استفاده نموده و وضعیت فعالیت‌ها را روی تعلیق ‌شده یا کنسل شده فیلتر نمایید.

درصورتی‌ که هریک از مجوزهای «افزودن فعالیت برای خود» یا «تخصیص فعالیت به دیگران» و یا «تخصیص فعالیت‌ها به خود» را داشته باشید گزینه‌های این صفحه به طور کامل و مانند شکل بالا نشان داده می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با مجوزها به قسمت تعیین دسترسی‌ها(مجوزها) مراجعه فرمایید.

افزودن فعالیت برای خود

با داشتن مجوز افزودن فعالیت برای خود: کاربر می‌تواند در قسمت فعالیت‌های من برای خود فعالیت تعریف نماید. در این حالت کاربر تنها می‌تواند فعالیت‌هایی که خودش تعریف کرده را ویرایش کند و امکان ویرایش و یا حذف فعالیت‌هایی که قبلاً به او تخصیص‌یافته وجود ندارد.

تخصیص فعالیت‌ها به خود

با داشتن مجوز تخصیص فعالیت‌ها به خود: کاربر می‌تواند از قسمت فعالیت‌های من، فعالیت‌هایی که در سیستم تعریف‌شده‌اند و او عضو پروژه مربوط به آن‌ها هست را به خود تخصیص دهد.

تخصیص فعالیت به دیگران

در صورت دسترسی به مجوز تخصیص فعالیت به دیگران: کاربر می‌تواند از بین فعالیت‌هایی که به خودش اختصاص‌یافته، فعالیت‌هایی را انتخاب و به افراد دیگری که عضو تیم پروژه مربوط به آن هستند تخصیص دهد.

مشاهده تخصیص دهنده فعالیت

در منوی فعالیت‌های من می‌توانید با استفاده از امکان تنظیم ستون‌ها فردی که فعالیت را به شما اختصاص داده است، مشاهده نمایید.  

پیوست فایل

پیوست فایل به فعالیت هم در این قسمت به کمک آیکن پیوست فایل امکان پذیر است.

گفتگو روی فعالیت

می‌توانید با اعضای هم گروهی خود در یک فعالیت، درباره فعالیت گفتگو کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست