چطور می‌توانیم کمکتان کنیم؟

پیوست فایل به بهتایم

در سامانه مدیریت پروژه ابری بهتایم این امکان وجود دارد که به پروژه‌ها، فعالیت‌ها و تایم شیت‌های ثبت شده در بهتایم، فایل پیوست شود و به این ترتیب تمام مستندات پروژه در یک مکان واحد نگه داری شوند. برای پیوست فایل به بهتایم کافیست در منوی فعالیت‌ها، پروژه‌ها، تایم شیت و تسک بورد بر روی آیکن کلیک کنید و فایل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مدیریت فایل‌های پیوست شده به بهتایم

برای اطلاع از وضعیت فایل‌های پیوست شده به فعالیت‌ها، پروژه‌ها، تایم‌شیت‌ها و مدیریت آن‌ها، بخش «مدیریت فایل‌ها» به منوی مدیریت بهتایم اضافه شده است. با مراجعه به این بخش، تمام فایل‌های اضافه شده به سیستم نشان داده می‌شود، یعنی هم فایل‌های مربوط به فعالیت‌ها و پروژه‌ها و هم فایل‌هایی که ممکن است کاربران هنگام ثبت تایم‌شیت، به فعالیت‌های انجام شده‌شان اضافه کرده باشند.

همان‌طور که در شکل زیر نشان داده شده است، می‌توانید اطلاعات زیادی درباره این فایل‌های پیوست شده ببینید:

 

  • اندازه فایل،
  • تاریخ ایجاد
  • نحوه اضافه شدن آن به سیستم (این‌که آن فایل مستقیم به فعالیت یا پروژه اختصاص یافته است و یا از طریق ثبت در ردیف تایم‌شیت به فعالیت اضافه شده است)
  • همچنین نام فعالیت و یا پروژه‌ای که فایل به آن پیوست شده است.

با کلیک روی عنوان هریک از این فایل‌های پیوست شده به فعالیت می‌توانید جزئیات مربوط به آن را مشاهده نمایید.

در صورتی که فایلی به ردیف تایم‌شیت پیوست شده باشد:

با کلیک روی عنوان آن، نام کاربر اضافه کننده فایل به همراه تاریخ تایم‌شیت و جزئیات دیگر آن نمایش داده می‌شود. همچنین شما می‌توانید از این قسمت فایل مورد نظر را دانلود و یا آن را حذف نمایید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست