پنل کاربری شما در بهتایم

برای ورود به پنل کاربری ابتدا باید وارد بهتایم شوید، برای این کار از منوی سایت behtime.ir مانند تصویر، ورود به بهتایم را انتخاب کنید.

 

ورود به پنل کاربری

 

پس از این‌که وارد بهتایم شدید، پنل کاربری شما همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، از طریق آیکن مدیریت لایسنس که پایین قسمت خوشامدگویی بهتایم قرار گرفته و یا از طریق آخرین گزینه منوی بهتایم یعنی قسمت مدیریت لایسنس در دسترس است.

 

 

قسمت مدیریت لایسنس منو دارای زیرمنوهای: صفحه اصلی مدیریت لایسنس، لایسنس‌ها و پیام‌ها و شکایات است. به کمک زیرمنوی پیام‌ها یا شکایات بدون نیاز به مراجعه به صفحه مدیریت لایسنس می‌توانید بازخوردهای خود را به گوش ما برسانید.

با ورود به صفحه اصلی مدیریت لایسنس، صفحه‌ای مطابق شکل زیر به شما نمایش داده می‌شود که شما می‌توانید در صفحه اول، اطلاعات مربوط به لایسنس خود از جمله تاریخ شروع و انقضا و وضعیت فعلی آن را مشاهده نمایید.

 

پنل کاربری

ورود به بهتایم

از منوی نشان داده در سمت راست صفحه و قسمت «ورود به بهتایم» می‌توانید وارد بهتایم شوید.

لایسنس‌ها

در این قسمت شما می‌توانید سوابق لایسنس‌های خود از جمله لایسنس‌های آزمایشی، منقضی شده و رزرو شده را مشاهده نمایید.

 

پنل کاربری - لایسنس ها

خرید یا تغییر لایسنس

در صورتی که از نسخه آزمایشی استفاده می‌کنید و تصمیم به خرید گرفته‌اید، می‌توانید با کلیک روی عبارت خرید یا تغییر لایسنس از منوی پنل خود ( و یا انتخاب خرید لایسنس از منوی بهتایم)، وارد بخش تعرفه‌های بهتایم شوید. در این قسمت طرح‌های ماهانه و سالانه در نظر گرفته شده است که با انتخاب طرح‌های سالانه از تخفیف بیشتری برخوردار خواهید شد. شما در این بخش می‌توانید متناسب با تعداد کاربرانی که می‌خواهید از بهتایم استفاده کنند طرح خود را انتخاب کرده (به عنوان مثال طرح 10 کاربره سالانه) و روی کلمه خرید کلیک کنید.

تغییر لایسنس

می‌توانید با کلیک روی عبارت خرید یا تغییر لایسنس از منوی پنل خود ( و یا انتخاب خرید لایسنس از منوی بهتایم)، وارد بخش تعرفه‌های بهتایم شوید. در این قسمت با انتخاب طرح مورد نظر خود تصویر زیر را خواهید دید.

 

 

با فعال کردن تیک لایسنس فعلی را تغییر می‌دهم و میخواهم لایسنس جدید از حالا شروع شود، مانند تصویر هزینه تغییر طرح شما بر طبق قوانین زیر محسابه می‌شود:

 


1- در صورتی که هزینه طرح انتخابی مورد نظر شما از هزینه‌ای که برای طرح فعلی پرداخت کرده‌اید بیشتر باشد، هزینه پرداخت شده از طرف شما برای روزهای باقی‌مانده تا اتمام مهلت طرح فعلی محاسبه شده و از مبلغ مورد نیاز برای طرح جدید کاسته خواهد شد. مبلغ به‌دست آمده هزینه‌ایست که شما می‌بایست برای استفاده از طرح جدید پرداخت نمایید.

2 – در صورتی که بخواهید از طرح با هزینه‌ بالاتر به طرحی با هزینه‌ی پایین‌تر منتقل شوید، مبلغی بابت این انتقال به شما بازگردانده نخواهد شد.

3 – شما می‌توانید حداکثر یک طرح را برای خود در سیستم رزرو کنید و هزینه‌ی آن را پرداخت نمایید. در این صورت پس از اتمام مدت زمان‌ طرح فعلی شما، طرحی که قبلاً رزرو کرده بودید فعال خواهد شد.
اگر تیک تغییر لایسنس را نزنید، طرح انتخابی برای شما رزرو خواهد شد.

 

 

پنل کاربری - تعرفه ها

 

شما می‌توانید در همان لحظه پرداختتان را انجام دهید و یا آن را به بعد موکول کنید.

 

پنل کاربری - پرداخت

سفارشات

در این قسمت وضعیت سفارشات شما نمایش داده می‌شود.

سوالات و شکایات

در صورتی‌که سؤال و یا پیشنهادی در ارتباط با سامانه بهتایم داشته باشید، می‌توانید از این قسمت آن را با ما در میان بگذارید.

 

پنل کاربری - سوالات و شکایات

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست