بررسی برنامه و تایم شیت در بهتایم

در سامانه بهتایم امکان این‌که برنامه‌ریزی روزانه و تایم‌شیت‌های کاربر توسط مدیر وی بررسی شود، وجود دارد.

در صورتی که دسترسی مدیریت تایم‌شیت به شما داده شده باشد، عبارت «بررسی برنامه و تایم شیت» را در قسمت مدیریت منوی خود مشاهده می‌کنید.

  • با این دسترسی در صورتی‌ که شما برای کاربری به عنوان مدیر انتخاب شده باشید می‌توانید برنامه و تایم‌شیت‌های او را بررسی کنید.
  • با وارد شدن به این بخش ممکن است شما هیچ اطلاعاتی را مشاهده نکنید که این حالت بدین معنی است که به شما دسترسی مدیریت تایم‌شیت داده شده است ولی هنوز برای هیچ‌یک از کاربران به عنوان مدیر انتخاب نشده‌اید.
  • ممکن است سطرهایی را که اطلاعات برنامه‌ریزی روزانه و تایم‌‌شیت برخی کاربران را نشان می‌دهد، مشاهده کنید که این بدین معنی است که شما برای آن کاربر یا کاربران به‌عنوان مدیر انتخاب شده‌اید.

در این صفحه ستون وضعیت ممکن است به سه حالت: «در حال برنامه‌ریزی»، «برنامه‌ریزی شده» و یا «در انتطار بررسی» نمایش داده شود.

 

بررسی برنامه و تایم شیت

 

در حال برنامه‌ریزی:

این حالت بدین معنی است که کاربر برای آن روز برنامه‌ریزی کرده است ولی هنوز مهلت برنامه‌ریزی او تمام نشده است. شما می‌توانید برنامه‌ریزی روزانه کاربر را بررسی کنید و در صورتی که نیاز است فعالیت دیگری را در برنامه آن روز خود قرار دهد به او اطلاع دهید.

برنامه‌ریزی شده:

در این حالت کاربر برنامه‌ریزی کرده و مهلت زمان برنامه‌ریزی پایان یافته است ولی هنوز برای ثبت تایم‌‌شیت مهلت دارد. در این حالت امکان مشاهده زمان‌های واقعی ثبت شده تا کنون وجود دارد.

در انتظار بررسی:

در صورتی که مهلت ویرایش تایم‌‌شیت‌ کاربران به اتمام رسد آن تایم‌شیت‌ها جهت تأیید به مدیر مربوطه‌شان ارسال شده و به حالت «در انتظار بررسی» نمایش داده می‌شوند. با کلیک بر روی عبارت «در انتظار بررسی» تایم‌شیت کاربر نمایش داده می‌شود که همانطور که در شکل زیر مشاهده می‌کنید شما می‌توانید پس از بررسی تایم‌شیت آن را تأیید، رد و یا جهت اصلاح به کاربر مربوطه بازگردانید.

 

بررسی برنامه و تایم‌شیت2

 

در صورت رد تایم‌‌شیت امکان اصلاح آن برای کاربر وجود ندارد. ولی در صورت بازگرداندن تایم‌شیت، مدیر می‌تواند توضیحاتی را اضافه و مهلت مجدد برای ارسال تایم‌شیت تعیین نماید. با ورود کاربر به سیستم رد و یا بازگردانده شدن تایم‌شیت به وی اطلاع داده می‌شود.

 

بررسی برنامه و تایم‌شیت3

تایم شیت‌های تایید شده، رد شده و یا بازگردانده شده به طور پیش فرض نشان داده نمی‌شود، می‌توانید برای مشاهده این تایم شیت‌ها از امکان فیلتر بهتایم استفاده کنید. (به تصویر زیر دقت کنید.)

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست