مدیریت پروژه و فعالیت‌ها را به اندازه انجام دهیم

با نـرم افـزار مـدیریـت پـروژه آنـلایـن بهتـایـم سازمان‌ها، شرکت‌ها و افراد می‌توانند برنامه‌ریزی و مدیریت فعالیت‌ها و پروژه‌های خود را به سادگی انجام دهند، تایم‌شیت و گزارش کار داشته باشند و بهره‌وری و اثربخشی و در نتیجه بلوغ سازمانی مدیریت پروژه را در کارهای خود افزایش دهند.

بیش از 10000 کاربر بهتایم را همراهی می‌کنند.

با نـرم افـزار مـدیریـت پـروژه بهتـایـم می‌توان وضعیت پروژه‌ها، فعالیت‌ها و سازمان را متفاوت نگاه کرد

وقتی ابزاری برای مدیریت فعالیت‌ها و پروژه‌ها نداشته باشیم، مجبور به استفاده از احساسات و حدس و گمان در مورد کارها هستیم. وقتی ابزار مناسبی داشته باشیم می‌توانیم  پروژه‌ها و فعالیت‌ها و وضعیت سازمان خود را از زوایای مختلف ببینیم و نسبت به آن‌ها بینش پیدا کنیم.
تحقیقات نشان داده است سازمان‌هایی که مهارت مدیریت پروژه بالاتری داشته‌اند، انحراف آن‌ها از هزینه و زمان پروژه‌ها کمتر بوده است. «بهتایم» همان ابزار مناسب مدیریت پروژه‌ها و گزارش کار (تایم شیت) است که به یادگیری مهارت‌های مدیریت پروژه کمک می‌کند.
تسک بورد مدیریت پروژه آنلاین بهتایم
تسک‌بورد کمک می‌کند تا در یک نگاه از وضعیت کارهای خود در پروژه‌های مختلف آگاه شویم و آن‌ها را مدیریت کنیم. مدیران می‌توانند علاوه بر کارهای خود، از وضعیت کار سایر افراد سازمان و در مورد نسبت بین کارهای انجام نشده، در حال انجام و انجام شده آگاه شوند.
تسک‌بورد نـرم افـزار مـدیریـت پـروژه بهتـایـم امکانات متنوعی برای همکاری افراد مختلف در فعالیت‌ها دارد.

امکانات نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین

با تقویم وضعیت کارها در یک ماه کاری به تفکیک هر روز مشخص می‌شود. چه کاری را چه روزی باید شروع کنیم و چه زمانی به اتمام برسانیم. چه میزان برای کارهایمان برنامه‌ریزی کرده‌ایم؟

تقویم مدیریت پروژه آنلاین بهتایم
تایم شیت مدیریت پروژه آنلاین بهتایم

امکانات نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین

هر یک از اعضای تیم می‌توانند در حین انجام کارها و یا در پایان روز کاری در چهارچوب تایم شیت گزارش کارهای انجام شده خود را در طول روز گزارش کنند. این گزارش در برگیرنده اطلاعات با ارزشی است که می‌تواند یک سازمان را آگاه کند که چقدر زمان صرف چه کارها و پروژه‌ها و مشتریانی شده است. 

امکانات نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین

با سـامـانه مـدیریـت پـروژه آنـلایـن بهتـایـم، می‌توان گروه‌بندی متناسب خود را در مورد فعالیت‌های سازمان انتخاب کرد. ما می‌توانیم گزارش‌های متنوعی در مورد وضعیت امور شرکت به تفکیک مشتریان، قراردادها، پروژه‌ها، گروه‌فعالیت‌ها و فعالیت‌ها داشته باشیم. 

تحلیلگر نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین بهتایم

تحلیل‌گر و داشبورد مدیریتی نـرم افـزار مـدیریـت پـروژه آنـلایـن بهتـایـم ابزار پيشرفته‌ای است که با آن می‌توان علاوه بر استفاده از نمودارهای از پيش تهیه شده بهتایم، مطابق نیاز سازمان نمودار و گزارش جدید ساخت و با دیگران به اشتراک قرار داد.

اخبار بهتایم

25 آبان 1400
25 آبان 1400آبان طوفانی بهتایم: ساختار شکست کار با امکان تعریف سطوح نامحدود
Read More
در آخرین بروزرسانی بهتایم، امکان شکست پروژه‌ها به تعداد نامحدودی سطح برای شما فراهم شده است.
5 آبان 1400
5 آبان 1400وبینار آموزشی مدیریت زمان پروژه‌های سازمانی و فردی
Read More
بهتایمی‌ها تصمیم گرفتند تجربه‌ی خود در زمینه مدیریت زمان و پروژه را با شما به اشتراک بگذارند. به همین منظور قرار است وبینار آموزشی با عنوان نکات کلیدی در مدیریت زمان پروژه‌های سازمانی و فردی برگزار کنیم.
11 شهریور 1400
11 شهریور 1400برنامه‌ریزی دقیق‌تر، دسترسی‌های بیشتر مدیر پروژه، دسترسی آسانتر به نمودار تاریخچه پیشرفت و...
Read More
بازه زمانی به برنامه‌ریزی اضافه شد. مدیر پروژه می‌تواند گزارش‌ها و نمودارهای مربوط به فعالیت‌های پروژه خود را مشاهده کند. با کلیک روی نام پروژه در جدول پروژه‌ها و در بالای جدول فعالیت‌های پروژه دسترسی به نمودار تاریخچه پیشرفت پروژه وجود دارد.
29 تیر 1400
29 تیر 1400امکان چینش ستون‌ها به دلخواه، اضافه شدن تیم فعالیت در جدول فعالیت‌ها و...
Read More
ستون‌ها را در قسمت‌های مختلف سیستم به ترتیب دلخواه خود بچینید. تیم فعالیت را در جدول فعالیت‌ها برای مدیریت بهتر تیم و فعالیت‌ها مشاهده کنید.
1 تیر 1400
1 تیر 1400 اضافه شدن خروجی عکس به گانت چارت، اضافه شدن گزارش فعالیت‌های تعلیق شده و...
Read More
از تسک بورد به آسانی به گانت چارت بروید. از گانت چارت پروژه‌ها خروجی عکس بگیرید. از فعالیت‌های تعلیق شده گزارش بگیرید و ...
6 خرداد 1400
6 خرداد 1400اضافه شدن گزارش تایم‌شیت‌ها به تفکیک قرارداد/طرح، دریافت هشدار برای قراردادها / طرح‌‌ها و ...
Read More
از تایم‌شیت‌ها به تفکیک قرارداد/طرح گزارش بگیرید. برای قراردادهایی که تاریخ سررسید آنها نزدیک است و یا از سررسیدشان گذشته، هشدار دریافت کنید.
28 اردیبهشت1400
28 اردیبهشت1400درباره تعرفه‌‌های سال 1400!
Read More
امسال تعرفه‌های خود را افزايش نمی‌دهیم تا مشتریانمان بتوانند با خیال راحت در بهتایم پروژه‌های خود را مدیریت کنند.
21 اردیبهشت1400
21 اردیبهشت1400بروزرسانی اپلیکیشن اندروید و نسخه موبایلی بهتایم
Read More
اپلیکیشن اندروید و نسخه موبایلی بهتایم بروزرسانی شد.
Previous
Next

آخرین مطالب وبلاگ

LinkedIn
Instagram

گفتگو با پشتیبانی

فهرست