چطور می‌توانیم کمکتان کنیم؟

نمودارها در بهتایم

در صورتی ‌که مدیر سیستم هستید و یا دسترسی مشاهده تمام گزارشات به شما داده ‌شده است، با کلیک بر روی آیکن داشبورد در بالای صفحه و پس‌ از آن کلیک روی آیکن چرخ‌دنده لیستی از نمودارهای دایره‌ای، میله‌ای و خطی به شما نشان داده‌ ‌می‌شود. علاوه بر این، در این قسمت می­‌توانید اطلاعات لایسنس خود را بررسی نمایید. درصورتی‌ که بخواهید نمودار مربوط به دوره زمانی مشخصی به شما نمایش داده شود می­‌توانید آن دوره را انتخاب نمایید و نمودارهای مربوط به آن را مشاهده کنید.

 

 

نمودار داده‌ها شامل نمودارهای زیر است:

به خاطر داشته باشید با کلیک بر روی آیکن چرخ دنده که بر روی هر نمودار قرار گرفته است می‌توانید تنظیمات هر نمودار را تغییر دهید تا اعداد بر روی خود نمودار نمایش داده شوند.

ده پروژه با بیشترین زمان صرف شده

ده پروژه را که بیشترین زمان سازمان صرف آن‌ها شده است، در بازه زمانی انتخابی نشان می‌دهد. بازه زمانی را به کمک آیتم‌های پایین نمودار انتخاب کنید.

 • نمودار داده‌ها

 • ده گروه فعالیت با بیشترین زمان صرف شده

  در این نمودار می‌توانید زمان واقعی صرف شده بر روی ده گروه فعالیتی که بیشترین زمان مصرفی را دارند در دوره‌های زمانی مختلف مشاهده کنید.

 

 • نمودار داده‌ها 2

 • سهم فعالیت‌ها از زمان صرف شده بر اساس برچسب

  این نمودار سهم زمان صرف شده بر روی برچسب‌های مختلف فعالیت‌ها را در طول دوره زمانی خاصی نشان می‌دهد. می‌توانید دوره‌های زمانی و برچسب‌های دلخواه خود را انتخاب کنید.

 

 • نمودار داده ها2

 

 • سهم پروژه‌ها از زمان صرف شده

   نمودار نشان‌دهنده سهم پروژه‌­های مختلف از زمان صرف شده در طول دوره­‌ی زمانی مشخصی است. می‌­توانید دوره زمانی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

   

  نمودار داده ها3

 • سهم گروه فعالیت‌ها از زمان صرف شده       

 

 • این نمودار سهم گروه فعالیت‌های مختلف از زمان صرف شده را در طول دوره زمانی انتخابی نشان می‌دهد.

 

 

 • نمودار داده ها4

 

 

 • نمودار خطی زمان صرف شده برای فعالیت‌های دارای برچسب (ماه جاری و 12 ماه گذشته)

در این نمودار می‌توانید زمان واقعی صرف شده بر روی برچسب‌های مختلف را در ماه جاری و 12 ماه گذشته مشاهده کنید. برچسب­‌ها را می­‌توان با کلیک بر روی عناوین آن‌ها و نیز آیتم نشان داده شده انتخاب کرد.

 

نمودار داده ها5

نمودار خطی زمان صرف شده برای پروژه‌ها (ماه جاری و 12 ماه گذشته)

به کمک این نمودار می‌توانید زمان واقعی صرف شده بر روی پروژه‌ها را در ماه جاری و 12 ماه گذشته ببینید. پروژه‌ها را می‌توان با کلیک بر روی عناوین آن‌ها و نیز آیتم مشخص شده انتخاب کرد.

 

نمودار داده ها6

نمودار خطی زمان صرف شده برای پروژه‌ها (به تفکیک ماه در سال جاری)

می‌توانید زمان واقعی صرف شده بر روی پروژه‌ها را در هر یک از ماه‌های سال جاری ببینید. پروژه‌ها را می‌توان با کلیک بر روی عناوین آن‌ها و نیز آیتم مشخص شده انتخاب کرد.

 

نمودار داده ها7

نمودار خطی زمان صرف شده برای گروه فعالیت­‌ها ( ماه جاری و 12 ماه گذشته)

می‌توانید زمان واقعی صرف شده بر روی گروه فعالیت‌های مختلف را در ماه جاری و 12 ماه گذشته مشاهده کنید. گروه‌ها را می‌­توان با کلیک بر روی عناوین آن­‌ها انتخاب کرد.

 

نمودار داده ها8

 

نمودار خطی زمان صرف شده برای گروه فعالیت‌­ها ( به تفکیک ماه در سال جاری)

می‌توانید زمان واقعی صرف شده بر روی گروه فعالیت‌های مختلف را در هر یک از ماه‌های سال جاری ببینید گروه‌ها را می‌­توان با کلیک بر روی عناوین آن­‌ها انتخاب کرد.

 

نمودار داده ها9

زمان واقعی کاربران در پروژه‌ها

با استفاده از این نمودار بسیار کاربردی می‌توانید در بازه زمانی مورد نظرتان، زمان صرف شده توسط کاربران انتخاب شده را بر روی پروژه‌های مختلف (تا سقف 10 پروژه را می‌توانید انتخاب کرده و در یک نمودار ببینید) مشاهده نمایید. نمودار، مجموع زمان صرف شده بر روی پروژه را نشان می‌دهد و با قرار دادن موس بر روی نمودار می‌توانید ببینید هر کاربر به تفکیک، چه مقدار زمان بر روی پروژه صرف کرده است.
با استفاده از گزینه‌های پایین نمودار می‎‌توانید، پروژ‌ه‌ها، بازه زمانی و کاربران دلخواهتان را انتخاب کنید.

 

نمودار جدید

زمان واقعی کاربران در گروه فعالیت‌ها

با استفاده از این نمودار بسیار کاربردی می‌توانید در بازه زمانی مورد نظرتان، زمان صرف شده توسط کاربران انتخاب شده را بر روی گروه فعالیت‌های مختلف (تا سقف 10 گروه فعالیت‌ را می‌توانید انتخاب کرده و در یک نمودار ببینید) مشاهده نمایید. نمودار، مجموع زمان صرف شده بر روی گروه فعالیت‌ را نشان می‌دهد و با قرار دادن موس بر روی نمودار می‌توانید ببینید هر کاربر به تفکیک چه مقدار زمان بر روی گروه فعالیت‌ صرف کرده است.
با استفاده از گزینه‌های پایین نمودار می‎‌توانید، گروه فعالیت‌ها‌، بازه زمانی و کاربران دلخواهتان را انتخاب کنید.

 

زمان واقعی کاربران در گروه فعالیت‌ها

زمان واقعی کاربران

در این نمودار می‌توانید در بازه زمانی انتخابی، زمان واقعی که کاربران برای انجام پروژه و فعالیت‌های مختلف صرف کرده‌اند را مشاهده نمایید. با استفاده از قسمت مشخص شده در تصویر می‌توانید بازه زمانی و کاربران مورد نظرتان را مشاهده نمایید.

 

زمان واقعی کاربران

میانگین بار کاری من

در این نمودار می‌توانید بار کاری خود را در بازه زمانی دلخواه مشاهده نمایید.

 

 

تنها فعالیت‌هایی در محاسبات نمودار در نظر گفته می‌شود که:

 • به شما اختصاص یافته باشد.
 • دارای تاریخ سر رسید (بزرگتر یا مساوی از تاریخ مورد محاسبه) باشد.
 • دارای زمان تخمینی فعلی باشد.
 • در حالت To do یا Doing قرار داشته باشد.

میانگین بار کاری افراد

در صورتی که دسترسی لازم را داشته باشید، در این نمودار می‌توانید میانگین بار کاری همه کاربران را در بازه زمانی دلخواه مشاهده نمایید.

نمودار خطی بار کاری روزانه

 

در صورتی که دسترسی لازم را داشته باشید، می‌توانید این نمودار را مشاهده نمایید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست