پرش به محتوا

بهتایم نرم افزار مدیریت پروژه برای شرکت‌های فنی مهندسی

بهتایم، زمانی که همه چیز بهتر می‌شود

چالش‌های پیش روی شرکت‌ها و دفاتر فنی و مهندسی

  • مدیریت زمان
  • خطا در برنامه‌ریزی
  • مشکلات در واگذاری وظایف
  • عدم شناسایی به موقع مشکلات
  • بهینه نبودن زمان مصرفی برای فعالیت‌ها
  • ارتباطات ضعیف
  • تعیین ددلاین‌های غیرممکن و نامعقول

نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم چگونه به شرکت‌ها و دفاتر فنی مهندسی کمک می‌کند؟

شفافیت در تخصیص وظایف و ارزیابی موثر از عملکرد افراد

تعریف پروژه‌ها و فعالیت‌ها در بهتایم و تخصیص وظایف به افراد مختلف، موجب شفافیت در محول کردن کارها می‌شود و افراد را در برابر وظایفشان پاسخگو می‌کند. همچنین گزارش‌ها و نمودارهای مختلف بهتایم، ارزیابی دقیقی از عملکرد افراد را برای مدیران فراهم می‌کند تا آن‌ها بتوانند با شناخت نسبی از افراد و توانایی‌های آنان، وظایف صحیح را به افراد صحیح بسپارند و بهره‌وری را در سازمانشان بالا ببرند.

آموختن از تجارب گذشته

این موضوع یکی از اصول مدیریت پروژه به روش PRINCE2 است. هنگام شروع یک پروژه، پروژه‌های قبلی یا مشابه باید مورد بازبینی قرار گیرند تا بررسی شود که آیا می‌توان از آن‌ها درسی گرفت. به کمک بهتایم و پیوست مستندات لازم به آن و همچنین با بررسی گزارش‌های بهتایم می‌توانید به بازبینی پروژه‌های تکمیل شده بپردازید و از تجارب کسب شده در پروژه‌های پیشین برای موفقیت در پروژه‌های آینده استفاده کنید.

ردیابی پروژه‌ها

بهتایم به کمک امکانات مختلف از جمله گزارش پیشرفت پروژه‌ها و فعالیت‌ها کمک می‌کند تا پیشرفت پروژه‌ها را پیگیری کنید. همچنین این نرم‌افزار به شما اطلاع می‌دهد که کدام فعالیت‌ها و توسط کدام یک از افرادتان تکمیل شده‌اند و کدام یک هنوز انجام نشده‌اند تا بتوانید برای ادامه پروژه بهتر برنامه‌ریزی کنید.

ارتباطات مؤثر

 بهتایم با فراهم کردن امکان گفتگو با همکاران به افراد کمک می‌کند به سرعت به پاسخ سوالات خود برسند، بازخوردهای لازم را دریافت کنند و یا ارائه دهند. به این ترتیب موجب بهبود همکاری در سازمان می‌شود. همچنین با ارسال خودکار هشدارهای مهم به طرف‌های ذیربط برخوردهای ناخوشایند را کاهش می‌دهد.

تصمیم‌گیری بهتر

 بهتایم به شما کمک می‌کند تا تصمیمات بهتری بگیرید زیرا همه اطلاعات مهم و یا جزئی در مورد پروژه، فعالیت‌ها و افراد را در یک بستر واحد برای شما فراهم می‌کند.

گزارش‌دهی آسان تنها با زدن چند دکمه

با بهتایم گزارش‌دهی به سادگی و با چند کلیک انجام می‌شود. به کمک گزارش‌های بهتایم و پیوست مستندات لازم، همیشه مستند گزارش داده و مذاکره کنید.

بهبود مهارت‌های مدیریت زمان

 با ثبت زمان فعالیت‌ها در بهتایم، بعد از چند روز تصویر دقیقی از این‌که زمانتان صرف چه کارهایی می‌شود، در اختیار دارید و می‌توانید، زمان‌های صرف شده بر روی فعالیت‌های با ارزش کمتر را شناسایی کنید و آن‌ها را به فعالیت‌های با اولویت‌های بالاتر اختصاص دهید و بهره‌وری خود را بالا ببرید. بهتایم به افراد کمک می‌کند تا با هر سطح از توانایی به بهترین نسخه خود تبدیل شوند.

بهبود مهارت مدیریت کارها با بهتایم

Kanban کلمه ژاپنی به معنای کارت علامت و روشی برای مدیریت گردش کار است که به شما کمک می‌کند تا کار خود را تصویرسازی کنید و بهره‌وری را به حداکثر برسانید. تسک بورد بهتایم سه ستون دارد :منتظر انجام، در حال انجام و انجام شده که وضعیت فعالیت‌های اختصاص یافته به شما را برای مدیریت بهتر، نمایش می‌دهد.