پرش به محتوا

تخفیف بهتایم برای کمک به جبران خسارت‌های کسب و کارها در شرایط اخیر

می‌دانیم که به واسطه شرایط اجتماعی کشور کسب و کارها دچار زیان و خسارت شده‌اند. در این شرایط داشتن یک نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین که مدیریت زمان را هم پشتیبانی کند، می‌تواند با افزایش بهره‌وری و شناسایی هزینه‌های غیر لازم سازمانی کمک زیادی به سازمان‌ها ارائه کند. ما هم برای همراهی با سایر کسب‌ و کارها و انجام مسئولیت اجتماعی خود با ارائه تخفیف در این زمینه سعی می‌کنیم شرکت‌ها را در به دست آوردن یک ابزار ارتقای بهره‌وری یاری کنیم.

می‌توانید تا پایان این هفته (۴ آذر)، لایسنس نرم افزار مدیریت پروژه و وظایف بهتایم را با ۲۰% تخفیف خریداری کنید.

کد تخفیف:

aban1401

تخفیف آبان 1401
تخفیف آبان ۱۴۰۱

نحوه اعمال کد تخفیف

در صورتی که از قبل در بهتایم ثبت نام کرده‌اید:

 با مراجعه به قسمت مدیریت لایسنس و با کلیک بر روی عبارت خرید لایسنس وارد بخش تعرفه‌های بهتایم شوید و پس از انتخاب طرح مورد نظر خود از میان طرح‌های ماهانه و سالانه بهتایم، بر روی عبارت خرید کلیک نمایید.

در این قسمت باید مانند شکل زیر کد تخفیف را که عبارت aban1401 است، در فیلد کد تخفیف وارد نمایید و بر روی عبارت اعمال کد تخفیف کلیک کنید.

اعمال کد تخفیف در بهتایم
اعمال کد تخفیف در بهتایم

پس از اعمال کد و مشاهده قیمت نهایی می‌توانید بر روی عبارت ثبت سفارش کلیک کنید. توجه بفرمایید که تا سقف ۳ طرح را می‌توانید با تخفیف بخرید و ذخیره کنید.

در صورتی که تاکنون در بهتایم ثبت نام نکرده‌اید:

 پس از ورود به سایت بهتایم، منوی قیمت‌ها را انتخاب کرده و پس از انتخاب طرح مورد نظر خود ثبت نام کرده و مانند مراحل شرح داده شده، از تخفیف بهره‌مند شوید.

لینک مستقیم ثبت نام در بهتایم

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *