پرش به محتوا

نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم برای موسسات آموزش زبان

نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان

موسسات آموزش زبان که وظیفه هماهنگی دوره‌ها، مدیریت مدرسان و نظارت بر پیشرفت دانش‌آموزان را بر عهده دارند، به فناوری‌های مدرن روی آورده‌اند تا کارایی خود را افزایش دهند. یکی از این فناوری‌ها، نرم افزار مدیریت پروژه است که به طور فزاینده‌ای جایگاه خود را در محیط‌های آموزشی پیدا کرده است. این مقاله راه‌های متعددی را که نرم‌افزار مدیریت پروژه بـهتـایـم می‌تواند به موسسات آموزش زبان کمک کند، بررسی کرده و رویکردی ساده برای استفاده از آن ارائه می‌دهد.

معرفی نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان
معرفی نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان

مقدمه

موسسات آموزش زبان مراکز پرجنب‌وجوش یادگیری و تبادل فرهنگی هستند. این موسسات در فعالیت‌های روزمره‌ی خود با مجموعه‌ای از چالش‌های منحصر به ‌فرد مواجه می‌شوند. مدیریت دوره‌های متنوع، هماهنگی مدرسان، انجام فعالیت‌های مرتبط با بازاریابی و اطمینان از برقراری ارتباط موثر با دانش‌آموزان بدون داشتن ابزار مناسب، می‌تواند بسیار پیچیده باشد. علاوه بر این، مدرسان و مدیران هم با وظایف سنگین هماهنگی برنامه‌های درسی، توزیع منابع آموزشی و نظارت بر پیشرفت دانش‌آموزان دست و پنجه نرم می‌کنند. انجام این فرآیندها به شیوه سنتی و بدون استفاده از نرم افزار نه تنها زمان ارزشمندی را هدر می‌دهد، بلکه احتمال خطا و ارتباطات نادرست را افزایش می‌دهد.

 از آنجایی که موسسات آموزش زبان در تلاش برای حفظ استانداردهای آموزشی و ارائه یک محیط آموزشی حمایتی در فضای رقابتی کنونی (باتوجه به سیل عظیم مهاجرت‌ها) قرار دارند، نیاز به یک رویکرد سیستماتیک و کارآمد در این موسسات، رو به افزایش است. با توجه به تجربه یکی از مشتریان ارزشمند بهتایم در این حوزه (موسسه سفیر)، پیشنهاد ما این است که از نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم استفاده کنید.

در ادامه، به چالش‌هایی می‌پردازیم که موسسات آموزش زبان با آن مواجه هستند و توضیح می‌دهیم که نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم چگونه به حل این چالش‌ها کمک می‌کند.

چالش‌های پیش روی موسسات آموزش زبان و راه حلی بهتایمی برای آنها

هماهنگی دوره‌ها

در موسسات آموزش زبان معمولا دوره‌های آموزشی متفاوتی برای افراد در سنین مختلف و با سطوح زبانی متفاوت برگزار می‌شود. در برخی موسسات علاوه بر زبان انگلیسی، زبان‌های خارجی دیگر مانند زبان آلمانی و یا فرانسوی هم آموزش داده می‌شود. هماهنگی این دوره‌ها از منظر زمانبندی، اجتناب از همپوشانی، برآوردن نیازهای متنوع دانش‌آموزان و هماهنگی منابع مختلف از جمله منابع انسانی بسیار دشوار و چالش برانگیز است.

بهتایم چگونه به حل این چالش کمک می‌کند؟

تقویم: نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم یک تقویم با امکانات متنوع را در اختیار مؤسسات قرار می‌دهد. در این تقویم برنامه‌ریزان می‌توانند تقویم کاری تمام مدرسان را مشاهده کنند و به این ترتیب بهتر برنامه‌ریزی کنند.

نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان
کلندر نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان

گانت چارت: به  کمک نمای گانت چارت می‌توانید به راحتی زمانبندی تمام کارها را در یک مکان واحد مشاهده و مدیریت کرده و از همپوشانی و تضادها اجتناب کنید.

گانت نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان
گانت چارت نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان

گفتگوی آنلاین: ارتباطات کارآمد برای هماهنگی دوره‌ها بسیار مهم است. بهتایم یک پلتفرم متمرکز را برای ارتباط فراهم می‌کند و به کارکنان اجازه می‌دهد با یکدیگر همکاری کنند، بروزرسانی‌ها را به اشتراک بگذارند و در مورد هر گونه تغییر یا چالش در زمان واقعی بحث کنند. این ابزار می‌تواند سوء تفاهم‌ها را کاهش دهد و کار گروهی را بهبود ببخشد.

چت روم نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان
چت روم نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان

مدیریت و تخصیص منابع انسانی

موسسات آموزش زبان در ارتباط با مدیریت منابع انسانی با چالش‌های متعددی روبرو هستند. یکی از چالش‌های اصلی این است که اطمینان حاصل شود که مدرسان بر اساس تخصص، تجربه و سطح مهارت‌شان برای دوره‌های آموزشی مختلف انتخاب می‌شوند. مدیریت زمانبندی‌های مختلف، پذیرش مدرسان پاره‌وقت و رسیدگی به تغییرات لحظه آخری نیز چالش‌هایی را ایجاد می‌کند. ارتباط و هماهنگی مؤثر بین کارکنان در مدیریت منابع ضروری است، اما استفاده از سیستم‌های دستی یا قدیمی می‌تواند منجر به خطا در زمان‌بندی و اختلالات احتمالی در فرآیند یادگیری زبان‌آموزان شود. به طور کلی، این چالش‌ها اهمیت اتخاذ سیستم‌های کارآمد و انعطاف‌پذیر، مانند نرم‌افزار مدیریت پروژه بهتایم را برای ساده‌سازی فرآیندهای تخصیص منابع انسانی و افزایش بهره‌وری کلی در موسسات آموزش زبان برجسته می‌کند.

بهتایم چگونه به حل این چالش کمک می‌کند؟

هوشمندی در اختصاص منابع: نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم به مدیران این امکان را می‌دهد که مدرسان را بر اساس مهارت و سطح آن به کلاس‌های آموزشی اختصاص دهند. این موضوع تضمین می‌کند که مدرسان متناسب با دوره‌هایی که با مهارت‌ها و صلاحیت‌های آنها همخوانی دارد، انتخاب می‌شوند. کافیست مهارت‌ها و سطح آنها را در بهتایم تعریف کنید و به کارکنان موسسه اختصاص دهید، پس از این بهتایم با توجه به مهارت مورد نیاز کار، بهترین تیم را برای انجام آن معرفی می‌کند.

هوشمندی در اختصاص منابع نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان
هوشمندی در اختصاص منابع نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان

نمودار بار کاری: این نمودار، بار کاری کارکنان موسسه را به شکل یک گیج به نمایش می‌گذارد تا به برنامه‌ریزان کمک کند، بار کاری و دوره‌های مختلف را عادلانه به افراد اختصاص دهند. به این ترتیب از اعمال بار کاری بیش از حد و یا از طرفی دیگر بیکاری برخی افراد جلوگیری می‌شود.

نمودار بار کاری نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان
نمودار بار کاری نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان

ردیابی کارها: بهتایم به مدیران اجازه می‌دهد تا وظایف خاصی را به مدرسان اختصاص دهند، پیشرفت کارها را زیر نظر داشته باشند و تکمیل آنها را پیگیری کنند. این موضوع تضمین می‌کند که همه از مسئولیت‌ها و سررسیدهای خود آگاه هستند و به گردش کار سازمان‌یافته‌تر و ساده‌تر کمک می‌کند. بهتایم برای ردیابی کارها مجهز به ابزار جذابی به اسم تایم‌شیت است و گزارش‌های گرفته شده از تایم‌شیت امکان ردیابی پیشرفت کارها را فراهم می‌کند.

تایم شیت نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان
تایم شیت نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان

همکاری در زمان واقعی

مدرسان و کارکنان به ویژه در مؤسساتی که در مقیاس بین‌المللی فعالیت می‌کنند، ممکن است در مناطق زمانی مختلف مستقر باشند. زمانی که کارکنان ساعت‌های کاری متفاوتی دارند، هماهنگی همکاری‌ در زمان واقعی چالش‌برانگیز می‌شود و یافتن زمان مناسب برای جلسات یا بحث‌هایی که برای همه مناسب باشد دشوار می‌شود. همچنین موسسات آموزش زبان اغلب مدرسان پاره وقت استخدام می‌کنند که ممکن است تعهدات دیگری هم داشته باشند یا در چندین موسسه کار کنند. هماهنگی همکاری در زمان واقعی بین این افراد هم می‌تواند چالش برانگیز باشد. در برخی موارد هم ممکن است کارکنان به فناوری لازم دسترسی نداشته باشند یا با ابزارهای مورد استفاده برای همکاری در زمان واقعی آشنا نباشند. مسائل فنی، مانند اتصال ضعیف به اینترنت هم می‌تواند این روند را پیچیده‌تر کند.

بهتایم چگونه به حل این چالش کمک می‌کند؟

چت‌روم و دیدگاه: ابزارهای مدیریت پروژه مانند بهتایم شامل پیام‌رسانی داخلی با ویژگی‌های جذاب هستند که امکان برقراری ارتباط فوری بین کارکنان را فراهم می‌کند. این امکان، تبادل سریع اطلاعات، برروزرسانی‌ها و شفاف‌سازی‌ها را در زمان واقعی تسهیل و همکاری کارآمد را تقویت می‌کند. در همین راستا، بهتایم مجهز به چت روم فعالیت و دیدگاه است که امکان گفتگو با اعضای تیم فعالیت و اشتراک‌گذاری فایل در زمان واقعی را فراهم می‌کند. از طرفی بهتایم برخلاف پیام‌رسان‌های خارجی نیاز به فیلترشکن ندارد و چون یک پیام‌رسان اختصاصی برای کار است، افراد را از حواس‌پرتی‌های متداول سایر پیام‌رسان‌ها دور نگه می‌دارد.

داشبورد مدیریتی: نمودارهای بهتایم نمایش بصری از داده‌های پیچیده در زمان واقعی ارائه می‌دهند و درک اطلاعات کلیدی را در یک نگاه برای مدیران و کارکنان آسان‌تر می‌کنند. نمودارهای پویای داشبورد می‌توانند بروزرسانی‌هایی سریع از وضعیت پروژه‌ها، وظایف و زمان‌بندی‌های در حال انجام ارائه دهند. این موضوع تضمین می‌کند که همه به جدیدترین اطلاعات دسترسی دارند.

داشبورد نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان
داشبورد نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان

اپلیکیشن اندروید: نسخه‌های سازگار با موبایل بهتایم، کارکنان را قادر می‌سازد تا در هر مکانی که هستند با یکدیگر همکاری کنند. چه در کلاس درس باشند، چه در دفتر یا خارج از محل موسسه، کاربران می‌توانند از طریق دستگاه‌های تلفن همراه خود به پلتفرم دسترسی داشته و در زمان واقعی با هم همکاری کنند.

نسخه‌های موبایلی نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان
نسخه‌های موبایلی نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان

پیوست مستندات: بهتایم امکان ذخیره‌سازی و اشتراک‌گذاری متمرکز اسناد و برنامه‌های درسی را فراهم می‌کند.

مشاهده تقویم کاری سایر افراد: در بهتایم در صورت داشتن مجوز لازم امکان مشاهده تقویم کاری سایر همکاران را خواهید داشت، بررسی در دسترس بودن افراد تیم در زمان‌های مختلف، امکان همکاری در زمان واقعی را فراهم می‌کند.

مدیریت وظایف و سررسیدها

موسسات آموزش زبان کلاس‌ها را در زمان‌ها و در روزهای مختلف هفته برگزار می‌کنند. هماهنگی و همسویی این برنامه‌های متنوع می‌تواند تعیین سررسیدهای مناسب برای وظایف را چالش برانگیز کند. از طرفی هماهنگ کردن وظایف و سررسیدها برای مدرسانی که به صورت پاره‌وقت کار می‌کنند یا تعهدات دیگری دارند، می‌تواند چالش برانگیز باشد و منجر به تاخیر یا اختلاف شود. لازم به ذکر است ارتباطات ناکارآمد بین کارکنان در مورد اولویت‌ها، سررسیدها و تغییرات می‌تواند منجر به سوء تفاهم و از دست دادن سررسیدها شود. ارتباط شفاف برای اطمینان از اینکه همه مطلع هستند ضروری است. موسسات آموزش زبان ممکن است با چالش‌های مرتبط با فناوری، مانند نرم‌افزار قدیمی یا دسترسی محدود به ابزارهای دیجیتال، مواجه شوند. این موضوع می‌تواند مانع از مدیریت کارآمد وظایف و سررسیدها شود، به خصوص اگر در برابر پذیرش فناوری‌های جدید مقاومت وجود داشته باشد و یا فناوری معرفی شده، دشوار باشد.

بهتایم چگونه به حل این چالش کمک می‌کند؟

بروزرسانی در زمان واقعی: بهتایم در زمان واقعی بروزرسانی می‌شود. این امکان، ارتباطات شفاف را تقویت می‌کند و همه را درباره امور مربوط به خودشان مطلع نگه می‌دارد.

تسک بورد: یک نمایشی بصری از تمام وظایف، وضعیت‌ها و اولویت‌های آنها ارائه می‌کند. این نمای بصری، دیدن تصویر کلی از فعالیت‌ها، سررسید‌ها و مسئولیت‌های جاری را برای اعضای تیم و مدیران آسان می‌کند. (بیشتر درباره تسک بورد بهتایم)

تسک بورد نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان
تسک بورد نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان

مجوزهای کاربران: اعطای مجوز به کاربران، به مدیران اجازه می‌دهد تا دسترسی‌های افراد را مشخص کرده و اطمینان حاصل کنند که اطلاعات حساس فقط برای پرسنل مجاز قابل دسترس است، تا به این ترتیب امنیت و محرمانه بودن داده‌ها حفظ شود. همچنین امکان تغییر سررسیدها و در نتیجه تداخل کارها، برای پرنسل وجود نخواهد داشت.

ارتباط بین فعالیت‌ها: بهتایم امکان ایجاد وابستگی‌ بین کارها را فراهم کرده و به حفظ یک گردش کار منطقی و کارآمد کمک می‌کند.

گزارش سررسید فعالیت‌ها: بهتایم مجهز به گزارش جذابی است که با مشخص کردن یک بازه زمانی، فعالیت‌هایی را که سررسیدشان در این بازه است، مشخص کرده و وضعیت انجام آنها را نمایش می‌دهد.

گزارش سررسید فعالیت نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان
گزارش سررسید فعالیت نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان

هشدارهای سیستم: بهتایم برای اتفاقاتی که برای شما مهم است به انتخاب خودتان هشدار ارسال می‌کند، به عنوان مثال افراد با نزدیک شدن به سررسید یک فعالیت، از سیستم هشدار دریافت می‌کنند که این موضوع احتمال از دست دادن سررسیدها را کاهش می‌دهد. از طرفی با تعریف فعالیت‌های تکرارشونده در بهتایم، می‌توانید فعالیت خاصی را برای همه افراد تیم برنامه‌ریزی کنید. این برنامه در تقویم کاری افراد نمایش داده می‌شود و لینک شدن با گوگل کلندر دریافت هشدار برای برنامه‌ریزی را ممکن می‌کند.

نوتیفیکیشن نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان
نوتیفیکیشن نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان

سازگاری با تغییرات

موسسات آموزش زبان کلاس‌هایی را در روزهای متعدد و بازه‌های زمانی مختلف ارائه می‌دهند، تا نیازهای متنوع دانش آموزان را برآورده کنند. هماهنگی و تطبیق برنامه‌ها برای دانش‌آموزان و مدرسان می‌تواند پیچیده باشد، به ویژه زمانی که با تغییرات ناگهانی در ثبت نام یا ساختار کلاس مواجه می‌شوند. نوسانات در ثبت نام دانش‌آموزان، به ویژه در دوره‌های اوج ثبت نام، چالش‌هایی را در مدیریت کلاس‌ها، تعیین مدرسان و تخصیص موثر منابع ایجاد می‌کند. این محیط پویا نیاز به سازگاری برای پاسخگویی به تقاضاهای در حال تغییر دارد. ارتباط ناکارآمد بین کارکنان می‌تواند منجر به سوء تفاهم، سررسیدهای از دست رفته و عدم آگاهی در مورد تغییرات شود، در نتیجه سازگاری با تغییرات بر ارتباطات شفاف متکی است که دستیابی به آن به طور مداوم می‌تواند چالش برانگیز باشد.

بهتایم چگونه به حل این چالش کمک می‌کند؟

بروزرسانی در زمان واقعی: با بروزرسانی در زمان واقعی که بهتایم درباره پیشرفت کار و سررسیدها، فراهم می‌کند، سازگاری سریع با تغییر اولویت‌ها، شرایط پیش‌بینی‌نشده یا چالش‌های غیرمنتظره امکان‌پذیر می‌شود. این قابلیت مشاهده در زمان واقعی، چابکی موسسه را در مدیریت وظایف افزایش می‌دهد.

گزارش پیشرفت نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان
گزارش پیشرفت نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان

برنامه‌ریزی پویا: بهتایم امکان برنامه‌ریزی پویا را فراهم کرده که تضمین می‌کند زمان‌بندی‌ها می‌توانند به راحتی برای رفع نیازهای در حال تحول موسسه تنظیم شوند. امکان برنامه‌ریزی همراه با دریافت هشدار از قسمت‌های مختلف سیستم از جمله منوی برنامه‌ریزی روزانه، تسک بورد و تقویم وجود دارد.

برنامه ریزی نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان
برنامه ریزی نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان

دسترسی از راه دور: بهتایم پلتفرمی مبتنی بر وب است که به کارکنان امکان می‌دهد از راه دور به نرم افزار دسترسی داشته باشند. این انعطاف‌پذیری به ویژه برای مدرسان پاره وقت یا کسانی که ممکن است نیاز به کار از مکان‌های مختلف داشته باشند، مفید است.

ساختار شکست کار متناسب با پروژه‌ها: نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم اجازه می‌دهد تا WBS و ساختارهای پروژه، متناسب با الزامات منحصر به فرد هر موسسه، تنظیم شود.

WBS نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان
WBS نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان

ابزارهای همکاری: ویژگی‌های همکاری در بهتایم با ایجاد ارتباط و هماهنگی در زمان واقعی سازگاری را تقویت می‌کند. با استفاده از این امکان موسسه‌ها می‌توانند چالش‌های غیرمنتظره را موثرتر مدیریت کنند.

حجم زیاد وظایف اداری

رسیدگی به فرآیندهای ثبت نام می‌تواند زمانبر باشد. مدیریت اسناد، نوشتن برنامه‌ها و اطمینان از ثبت دقیق سوابق، کار اداری زیادی می‌طلبد. هماهنگی برنامه کلاس‌ها، تعیین مدرسان و مدیریت منابع مانند کلاس‌های درس می‌تواند پیچیده باشد، به‌ویژه در مؤسسه‌هایی که دوره‌های متنوعی را با سطوح و برنامه‌های مختلف ارائه می‌دهند. تخصیص وظایف به مدرسان، کارکنان اداری و پرسنل پشتیبانی همراه با توزیع عادلانه مسئولیت‌ها می‌تواند چالش برانگیز باشد. از طرفی ارائه حقوق ساعتی به مدرسان پاره وقت هم کار اداری زیادی را به بخش مالی منتقل می‌کند. دستیابی به آخرین نسخه از مستندات لازم هم برای برخی موسسه‌ها چالشی همیشگی است.

بهتایم چگونه به حل این چالش کمک می‌کند؟

گزارش هزینه در بهتایم: با مشخص کردن نرخ نفر-ساعت برای هر کاربر، بهتایم دستمزد کارکنان را متناسب با کار واقعی که در موسسه انجام می‌دهند، محاسبه می‌کند.

گزارش هزینه نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان
گزارش هزینه نرم افزار مدیریت پروژه برای موسسات آموزش زبان

مدیریت اسناد: بهتایم به کمک امکان مدیریت فایل‌ها و ویژگی تحت وب بودن؛ دسترسی به آخرین نسخه مستندات لازم را برای همه کارکنان فراهم می‌کند.

تایم شیت: در بسیاری از موسسه‌ها هنوز از تایم‌شیت یا گزارش کار دستی استفاده می‌شود که این موضوع بار کاری زیادی را به بخش منابع انسانی منتقل می‌کند. بهتایم با خودکار کردن این موضوع زمان زیادی را برای کارکنان ذخیره می‌کند.

استفاده موثر از نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم در یک موسسه آموزش زبان مستلزم اجرای متفکرانه و استفاده مداوم از آن است.

چند نکته برای به حداکثر رساندن مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه

تعریف اهداف روشن

اهدافی را که قصد دارید با نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم به آنها برسید، به وضوح تعریف کنید. به عنوان مثال اهدافی مانند بهبود تخصیص منابع، افزایش ارتباطات، یا ساده‌سازی برنامه‌ها. داشتن چشم‌انداز روشن، فرآیند استقرار نرم افزار را ساده‌تر می‌کند.

ارائه آموزش و پشتیبانی

برگزاری جلسات آموزشی برای کارکنان جهت آشنایی آنها با نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم بسیار مفید است. می‌توانید برای برگزاری این آموزش‌ها از کارشناسان ما کمک بگیرید. یک تیم آموزش دیده به طور موثرتری از نرم افزار استفاده می‌کند.

تشویق کارکنان برای پذیرش نرم افزار

فرهنگ همکاری را تقویت کنید و کارکنان را تشویق کنید تا فعالانه از نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم استفاده کنند. مزایایی مانند بهبود ارتباطات، سادگی فرآیندها و صرفه‌جویی در زمان را برایشان توضیح دهید. هرگونه نگرانی یا مقاومت در برابر تغییر را از طریق ارتباطات شفاف برطرف کنید.

برقراری ارتباط منسجم

از ویژگی‌های ارتباطی نرم افزار بهتایم به طور مداوم استفاده کنید. دستورالعمل‌هایی را برای نحوه و زمان برقراری ارتباط از طریق پلتفرم ایجاد کنید. استفاده از پیام‌رسان، انجمن‌های گفتگو و نظرات را برای تسهیل همکاری و اشتراک‌گذاری اطلاعات در زمان واقعی تشویق کنید.

ردیابی وظایف و پروژه‌ها

از ویژگی‌های ردیابی وظایف و پروژه‌ها برای نظارت بر پیشرفت و شناسایی تنگناها استفاده کنید. به طور منظم وضعیت وظایف را بروز کنید و از نماهای بصری مانند نمودارهای گانت برای ارائه یک نمای کلی از جدول زمانی پروژه استفاده کنید.

متمرکز کردن مستندات

 از نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم به عنوان یک پلتفرم متمرکز برای ذخیره‌ی اسناد و منابع استفاده کنید. این کار تضمین می‌کند که همه کارکنان به راحتی به آخرین نسخه‌ی مستندات دسترسی دارند و در نتیجه سردرگمی را کاهش می‌دهد.

نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین بهتایم با امکانات متنوع و انعطاف‌پذیری بی‌نظیر خود مدیریت وظایف و پروژه‌ها را برای انواع سازمان‌ها آسان می‌کند و برای اثبات ادعای خود تمام امکاناتش را برای ۱۴ روز، رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد:

ثبت نام رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *