پرش به محتوا

اپلیکیشن اندروید و نسخه موبایلی بهتایم بروزرسانی شد.

می‌دانید که بهتایم نرم افزار آنلاین مدیریت پروژه و تایم شیت است که به درخواست مشتریان دارای نسخه‌های اندروید و نسخه موبایلی برای کاربران اندروید و iOS هم هست. در آبان ماه، اپلیکیشن بهتایم بروزرسانی شد تا همراستا با نسخه وب، به امکانات جدید مجهز شود.

ثبت ورود و خروج کاربران از اپلیکیشن

می‌دانید که ماژول حضور و غیاب به بهتایم اضافه شده است، با اضافه شدن این ماژول به بهتایم دیگر نیازی به تهیه سیستمی جدا برای حضور و غیاب نیست. برای اینکه کاربرانتان بتوانند ورود و خروج خود را ثبت کنند، ابتدا در نسخه وب به تنظیمات مراجعه کنید. (آیکن چرخ دنده، پایین قسمت خوش آمدگویی) در این قسمت، بر روی تنظیمات ثبت ورود و خروج کاربران کلیک کنید.

تنظیمات ورود و خروج  کاربران
تنظیمات ورود و خروج کاربران

ورود با مختصات جغرافیایی برای کاربرانی که از اپلیکیشن استفاده می‌کنند.

مختصات جغرافیایی مکان شرکت یا مکانی را که افراد از آنجا می‌توانند ورود خود را ثبت کنند، در این قسمت وارد کرده، سپس شعاع مورد قبول خود را هم ثبت کنید. این امکان برای کاربرانی که از نسخه‌های موبایلی بهتایم استفاده می‌کنند، در نظر گرفته شده است.

برای مشخص کردن مختصات جغرافیایی بر روی + کلیک کنید، می‌توانید اگر طول و عرض جغرافیایی مکان مورد نظر را دارید به صورت دستی آن را وارد کنید و یا بر روی ۳ نقطه مقابل انتخاب مختصات جغرافیایی کلیک کرده و مکان مورد نظر را در نقشه پیدا کنید تا طول و عرض جغرافیایی برای شما مشخص شود.

تنظیمات مختصات جغرافیایی برای ورود و خروج کاربران
تنظیمات مختصات جغرافیایی برای ورود و خروج کاربران

ثبت ورود و خروج در اپلیکیشن بهتایم

برای ثبت ورود و خروج از منو به ثبت ورود/خروج مراجعه کنید.

ثبت ورود و خروج در اپلیکیشن بهتایم
ثبت ورود و خروج در اپلیکیشن بهتایم
ثبت ورود و خروج در اپلیکیشن بهتایم 2
ثبت ورود و خروج در اپلیکیشن بهتایم ۲

گزارش ورود و خروج در اپ

پس از ثبت ورود و خروج توسط کاربران، گزارشی از ورود و خروج آنها در بخش گزارش‌ها آماده می‌شود. اگر فرد دسترسی خاصی نداشته باشد تنها ورود و خروج خود را در این گزارش مشاهده می‌کند. اما کاربرانی که دسترسی مدیریت کاربران دارند، می‌توانند گزارش ورود و خروج افراد دیگر را هم مشاهده کنند، کافیست بر روی آیکن فیلتر کلیک کرده و کاربر مورد نظر خود را انتخاب کنند. (به طور پیش فرض تنها گزارش ورود و خروج خود فرد نمایش داده می‌شود.)

دسترسی به این گزارش از منو، قسمت گزارش‌ها و گزارش‌های پروژه‌ها و فعالیت‌ها امکان‌پذیر است.

گزارش ورود و خروج در اپ
گزارش ورود و خروج در اپ

جستجو در چت اپلیکیشن

امکان جستجو در پیام‌های متنی رد و بدل شده با همکاران و در چت‌روم‌ها فراهم شده است. کافیست بر روی آیکن جستجو کلیک کرده و متن مورد نظر خود را تایپ کنید.

جستجو در چت اپلیکیشن
جستجو در چت اپلیکیشن

گزارش برنامه‌ریزی روزانه پروژه

گزارش برنامه‌ریزی روزانه پروژه به اپ هم اضافه شده است. این گزارش، ساعاتی را که توسط تیم پروژه برای پروژه‌ها برنامه‌ریزی شده، به شما نمایش می‌دهد. دسترسی به این گزارش از گزارش‌ها، همه گزارش‌ها و دسته‌بندی گزارش‌ها از زمان صرف شده در دسترس است. با کلیک روی آیکن فیلتر می‌توانید روزهای دیگری را برای نمایش برنامه‌ریزی روزانه انتخاب کنید.

افرادی که دسترسی خاصی ندارند می‌توانند برنامه‌ریزی خود را در این گزارش مشاهده کنند.

گزارش برنامه‌ریزی روزانه پروژه

برای تلسط بیشتر بر روی این تغییرات ویدئو را تماشا کنید.

اضافه شدن توضیحات برنامه‌ریزی و تایم شیت به فرم جزئیات فعالیت در تقویم

توضیحاتی که در برنامه ریزی و تایم شیت برای یک فعالیت ثبت می‌کنید، به فرم جزئیات فعالیت در تقویم کاری اضافه شد.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *