پرش به محتوا

اولین بروزرسانی بهتایم در سال ۱۴۰۲

به خاطر مشتری مبارزه کنید، بجنگید، رقابت کنید.

از کتاب راه‌های ساده برای شاد کردن مشتری – پرومود باترا

ما در بهتایم همواره صدای مشتریانمان را شنیده و خواسته‌ها و پیشنهادهای آنها را در توسعه‌های نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین بهتایم در نظر می‌گیریم. در ادامه امکان جذابی را که در بروزرسانی فروردین ماه ۱۴۰۲ به بهتایم اضافه شده، بخوانید و پیشنهادهای سازنده خود را با ما در میان بگذارید. 

behtime.ir

۰۹۰۲۸۰۱۰۶۹۵

اگر تاکنون در بهتایم ثبت نام نکرده‌اید، اکنون زمان مناسبی است:

ثبت نام رایگان در بهتایم

برنامه ریزی هدف پروژه و بهتایم

هدف پروژه به نتیجه یا هدفی که یک پروژه قصد دستیابی به آن را دارد، اشاره می‌کند. در واقع، یک بیانیه واضح و قابل اندازه‌گیری است از آنچه تیم پروژه می‌خواهد به دست آورد. هدف پروژه باید مشخص، قابل اندازه‌گیری و قابل دستیابی باشد. هدف پروژه‌ای که به خوبی تعریف شده باشد به تیم کمک می‌کند تا تمرکز و انگیزه خود را برای دستیابی به نتیجه مطلوب حفظ کند. در بروزرسانی اخیر نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم، امکان جذاب تعریف و ردیابی اهداف پروژه به بهتایم اضافه شده است. به کمک این افزونه، اهدافی قابل اندازه‌گیری برای پروژه‌ها مشخص کنید و با اختصاص این اهداف به فعالیت‌های پروژه، میزان تحقق آنها را ردیابی کنید.

اضافه کردن افزونه برنامه ریزی اهداف پروژه

 • مشتریان محترم بهتایم می‌توانند برای اضافه کردن افزونه برنامه ریزی اهداف پروژه به قسمت مدیریت لایسنس، خرید یا تغییر لایسنس مراجعه کنند و این افزونه را به لایسنس فعلی خود اضافه کنند.
 • عزیزانی که قصد خرید نرم افزار بهتایم را دارند، کافیست هنگام خرید لایسنس، افزونه برنامه ریزی اهداف پروژه را اضافه کنند.
اضافه کردن افزونه هدف پروژه

مراحل تعریف هدف برای پروژه‌ها در بهتایم

 1. ابتدا از منو به قسمت پروژه‌ها مراجعه کنید، سپس بر روی نام پروژه مورد نظر کلیک کرده و به تب اهداف پروژه بروید.
تعریف هدف پروژه در بهتایم مرحله ۱

۲. با کلیک بر روی آیکن می‌توانید هدف جدید تعریف کنید. توجه کنید که در بهتایم می‌توانید اهداف را به سطوح مختلف بشکنید. آخرین سطح از هدف را به فعالیت‌های پروژه اختصاص دهید. برای مشخص کردن تاثیر فعالیت‌های پروژه در هدف، برای فعالیت‌های اختصاص یافته به هر هدف، وزن مشخص کنید. با اتمام یک فعالیت، تاثیرش در هدف براساس وزن آن مشخص می‌شود.

تعریف هدف پروژه در بهتایم مرحله ۳

تعریف هدف پروژه

 1. تعیین عنوان
 2. مشخص کردن هدف بالاسری
 3. مشخص کردن کمی یا کیفی بودن هدف
 4. تعیین اهمیت هدف (ضروری، مهم، کم اهمیت)
 5. انتخاب نوع هدف با تایپ کردن آن در فیلد و یا کلیک بر روی گزینه + و انتخاب نوع هدف از بین انواع اهداف موجود (می‌توانید انواع اهداف پروژه را در قسمت تعاریف پایه سیستم تعریف کنید.)
 6. انتخاب دسته‌بندی هدف با تایپ کردن آن در فیلد و یا کلیک بر روی گزینه + و انتخاب دسته‌بندی هدف از بین دسته‌بندی اهداف موجود (می‌توانید دسته‌بندی اهداف را در قسمت تعاریف پایه سیستم تعریف کنید.)
 7. وزن هدف را در پروژه مشخص کنید.
 8. اگر هدف شما کمی است در قسمت مقدار هدف، مقدار آن را مشخص کنید.
 9. در قسمت واحد اندازه‌گیری، واحد اندازه‌گیری را مشخص کنید. با تایپ کردن آن در فیلد و یا کلیک بر روی گزینه + و انتخاب واحد اندازه‌گیری از بین واحدهای موجود (می‌توانید واحدهای اندازه‌گیری را در قسمت تعاریف پایه سیستم تعریف کنید.)
 10. علاوه بر محاسباتی که سیستم براساس اهداف زیرمجموعه و یا فعالیت‌های زیرمجموعه انجام می‌دهد، در قسمت درصد تحقق می‌توانید تحقق هدف را به صورت دستی هم مشخص کنید.
 11. بهترین حالت و بدترین حالت تحقق هدف را در فیلدهای بعدی مشخص کنید.
هدف پروژه در بهتایم ۱
هدف پروژه در بهتایم ۲

مشاهده نمودار اهداف پروژه

برای مشاهده نمودار درختی اهداف پروژه، بر روی آیکن ساختار درختی اهداف کلیک کنید.

مشاهده نمودار اهداف پروژه
نمودار اهداف پروژه

ثبت نام رایگان در بهتایم

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *