پرش به محتوا

بروزرسانی بهتایم در خرداد ۱۴۰۱

بهترین راه برای افزایش فروش توسعه خدمات است.

از کتاب راه‌های ساده برای شاد کردن مشتری- پرومود باترا

ما در بهتایم همواره صدای مشتریانمان را شنیده و خواسته‌ها و پیشنهادهای آنها را در توسعه‌های نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین بهتایم در نظر می‌گیریم. در ادامه تغییرات بهتایم را در خرداد ماه ۱۴۰۱ بخوانید و پیشنهادهای سازنده خود را با ما در میان بگذارید.

behtime.ir

۰۹۰۲۸۰۱۰۶۹۵

اگر تاکنون در بهتایم ثبت نام نکرده‌اید، اکنون زمان مناسبی است:

تغییرات مدیریت پروژه آنلاین بهتایم در خرداد ماه ۱۴۰۱

مطالب:

تغییرات بهتایم در خرداد ماه ۱۴۰۱
 • ۱) فعالیت‌های دوره‌ای
 • ۲) مهاجرت آسان از MSP و ترلو به بهتایم
 • ۳) منشن کردن افراد در گروه‌ها و دیدگاه‌ها
 • ۴) برچسب‌ها در تسک بورد هم نمایش داده می‌شوند.
 • ۵) توضیحات برنامه‌ریزی به کلندر گوگل اضافه می‌شود.
 • ۶) بهبود گزارش تغییرات ثبت شده
 • ۷) بهبود نمایش امکانات زیر پروژه
 • ۸) اخبار بروزرسانی‌ها و تخفیف‌های بهتایم را در قسمت نوتیفیکیشن‌ها مشاهده کنید.
تغییرات نسخه اندروید بهتایم در خرداد ۱۴۰۱
 • ۱) اضافه شدن برچسب به اپلیکیشن موبایل
 • ۲) تم سبز به اپلکیشن اندروید بهتایم اضافه شد.
 • ۳) لینک دانلود نسخه‌های اندروید و موبایلی در صفحه ورود به نسخه وب قرار گرفتند.

۱) فعالیت‌های تکرارشونده (دوره‌ای)

به درخواست جمعی از مشتریان پیشروی بهتایم، فعالیت‌های دوره‌ای و یا تکرار شونده به بهتایم اضافه شد. برای استفاده از این امکان پس از ایجاد یک فعالیت، بر روی ویرایش فعالیت کلیک کنید و در تب اطلاعات تکمیلی، تیک فعالیت تکرارشونده را فعال کنید. با کلیک روی آیکن چرخ دنده تنظیمات تکرار را انجام دهید.

زمانی که دوره فعالیت را مشخص کنید در ساعت مشخص شده به برنامه‌ریزی افراد تیم فعالیت اضافه می‌شود و بنابراین در تقویم کاری فرد هم نمایش داده می‌شود. این امکان بهترین راه حل برای جلوگیری از فراموشی فعالیت‌های تکرار شونده است. فرض کنید جلسه‌ای دارید که هرهفته باید راس یک ساعت مشخص اعضای تیم برای ساعتی دورهم جمع شوند و با هم گفتگو کنند. این جلسه را با خیال راحت به عنوان یک فعالیت تکرار شونده به بهتایم اضافه کنید تا به عنوان مثال هر هفته ساعت ۸ در برنامه‌ روزانه و تقویم افراد قرار بگیرد. توجه کنید از آنجایی که بهتایم با گوگل کلندر لینک می‌شود، این امکان وجود دارد که فعالیت دوره‌ای توسط گوگل کلندر هم یادآوری شود.

۲) مهاجرت آسان از MSP و ترلو به بهتایم

به احترام مشتریان عزیزی که خواستار مهاجرت از ترلو و MSP به بهتایم هستند، امکان ورود اطلاعات از این دو نرم افزار به آسان‌ترین شکل ممکن فراهم شد.

برای ورود اطلاعات از ترلو و MSP لطفا از منو به پروژه‌ها مراجعه کنید و در قسمت ویرایش پروژه گزینه ورود فعالیت با فایل اکسل یا سایر سیستم‌ها را انتخاب کنید و طبق دستورالعمل نمایش داده شده اقدام به ورود اطلاعات کنید. این امکان با کلیک روی نام پروژه و در قسمت‌های نمایش ساختار شکست کار و نمایش جدولی فعالیت‌های پروژه هم فراهم شده است.

توجه کنید که امکان ورود ساختار شکست کار هم از MSP به بهتایم فراهم شده است. برای انتقال اطلاعات از MSP کافیست پس از انتخاب گزینه ورود فعالیت با سایر سیستم‌ها، گزینه MSP XML را انتخاب کنید.

برای ورود اطلاعات از ترلو هم پس از انتخاب گزینه ورود فعالیت با سایر سیستم‌ها، بر روی تب Trello کلیک کنید. سپس برقراری ارتباط با ترلو را انتخاب کنید و  به حساب کاربری ترلو خود وصل شده و کارت‌های یک بورد را به عنوان فعالیت وارد کنید.

چرا باید از ترلو به بهتایم مهاجرت کنید؟

۳) منشن کردن افراد در گروه‌ها و دیدگاه‌ها

می‌دانید که می‌توانید به فعالیت‌های تعریف شده در بهتایم دیدگاه اضافه کنید تا هم‌گروهی‌هایتان در یک فعالیت آن را مشاهده کنند. بعد از این بروزرسانی می‌توانید یک دیدگاه را خطاب به یک فرد خاص بنویسید. برای این کار قابلیت منشن کردن افراد اضافه شده است. دیدگاه‌ها در ویرایش فعالیت و تب دیدگاه‌ها قرار گرفته است. برای خطاب قرار دادن یا همان منشن کردن یکی از افرادِ تیم فعالیت، @ را تایپ کنید تا نام افراد تیم برای انتخاب ظاهر شود. این امکان همچنین برای افرادی که افزونه گفتگوی آنلاین بهتایم را خریداری کرده‌اند، در چت‌روم‌های پروژه و فعالیت هم اضافه شده است.

منشن شدن افراد در دیدگاه‌ها و چت‌روم‌ها در قسمت نوتیفیکیشن سیستم به آنها اطلاع رسانی می‌شود.

۴) برچسب‌ها در تسک بورد هم نمایش داده می‌شوند.

در بهتایم برای دسته‌بندی فعالیت‌ها می‌توانید از امکان برچسب‌گذاری استفاده کنید. در تعاریف پایه سیستم و همینطور در ویرایش فعالیت‌ها و تب اطلاعات تکمیلی می‌توانید برچسب‌ها را اضافه کنید. از این پس، اگر فعالیتی برچسب خورده باشد، در تسک بورد هم نمایش داده می‌شود.

برای نمایش برچسب‌ها در جدول فعالیت‌ها و فعالیت‌های من و همینطور جدول فعالیت‌های زیر هر پروژه، از آیکن نمایش/ مخفی کردن ستون‌ها در بالای جدول استفاده کنید و برچسب را به ستون‌ها اضافه کنید و با کلیک روی آیکن ذخیره، این تغییرات را ذخیره نمایید.

۵) توضیحات برنامه‌ریزی به کلندر گوگل اضافه می‌شود.

همانطور که می‌دانید در بهتایم امکان برنامه‌ریزی وجود دارد. می‌توانید در منوی برنامه‌ریزی بهتایم بازه زمانی و همچنین توضیحاتی را برای فعالیت‌های خود وارد کنید. بهتایم در قسمت پروفایل و تب ارتباطات با گوگل کلندر لینک می‌شود. از این پس علاوه بر بازه زمانی، توضیحات شما در برنامه‌ریزی هم، به گوگل کلندر اضافه خواهد شد.

 6) بهبود گزارش تغییرات ثبت شده

این گزارش کاربردی را در منوی گزارش‌ها و دسته‌بندی گزارش‌های پروژه‌ها و فعالیت‌ها پیدا می‌کنید. این گزارش لاگ کاملی از تغییرات ایجاد شده در سیستم را در اختیار مدیر قرار می‌دهد. در بروزرسانی اخیر، این گزارش بهبود پیدا کرده است. به عنوان مثال:

 • IPای که فرد با آن وارد سیستم شده و تغییرات را ایجاد کرده است، هم لاگ می‌شود.
 • همانطور که می‌دانید در بهتایم برای هر یک از اعضای تیم پروژه می‌توانید نقش مشخص کنید. اگر تغییراتی در نقش افراد تیم پروژه ایجاد شود، این تغییرات هم در گزارش، نمایش داده می‌شوند.

۷)  بهبود نمایش امکانات زیر پروژه

امکانات زیر پروژه برای نمایش بهتر، تب‌بندی شدند.

۸) اخبار بروزرسانی‌ها و تخفیف‌های بهتایم را در قسمت نوتیفیکیشن‌ها مشاهده کنید.

تغییرات نسخه اندروید بهتایم در خرداد ۱۴۰۱

۱) اضافه شدن برچسب به اپلیکیشن موبایل

برچسب فعالیت‌ها در تسک بورد نسخه اندروید هم نمایش داده می‌شود. علاوه بر این، برچسب‌ها را در جدول فعالیت‌ها، فعالیت‌های من و جدول فعالیت‌های زیر پروژه هم مشاهده می‌کنید. برچسب‌ها قابلیت سرچ هم دارند.

۲) تم سبز به اپلکیشن اندروید بهتایم اضافه شد.

برای استفاده از این تم لطفا در اپلیکیشن اندروید بر روی آیکن پروفایل کلیک کنید و طرح زمینه را سبز روشن انتخاب کنید.

۳) لینک دانلود نسخه‌های اندروید و موبایلی در صفحه ورود به نسخه وب قرار گرفتند.

ورود به بهتایم از طریق آدرس زیر امکان‌پذیر است:

https://app.behtime.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *