پرش به محتوا

بروزرسانی بهتایم در اردیبهشت ۱۴۰۲

ما در بهتایم همواره صدای مشتریانمان را شنیده و خواسته‌ها و پیشنهادهای آنها را در توسعه‌های نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم در نظر می‌گیریم. در ادامه امکانات جذابی را که در بروزرسانی اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ به بهتایم اضافه شده، بخوانید و پیشنهادهای سازنده خود را با ما در میان بگذارید.

behtime.ir

۰۹۰۲۸۰۱۰۶۹۵

اگر تاکنون در بهتایم ثبت نام نکرده‌اید، اکنون زمان مناسبی است:

ثبت نام رایگان در بهتایم

۱) اختصاص فعالیت‌ براساس مهارت

در سازمان‌های بزرگ و با تعداد افراد زیاد، اختصاص فعالیت‌های جدید به افراد ممکن است برای مدیران مجموعه زمان‌بر باشد، چرا که افراد متعدد و با مهارت‌های مختلف، در مجموعه مشغول به کار هستند. چنین مشکلاتی باعث شد تا بهتایمی‌ها یک امکان جدید به بهتایم اضافه کنند:

اختصاص فعالیت‌ براساس مهارت به افراد

در بروزرسانی این ماه، این امکانِ جذاب به نرم افزار اضافه شده است.

تعریف مهارت‌ها در تعاریف پایه سیستم

برای اختصاص فعالیت‌ها براساس مهارت، لازم است ابتدا مهارت‌های لازم برای انجام وظایف را در سازمان خود، تعریف کنید. این مهارت‌ها با توجه به کسب و کار شما متفاوت است. برای تعریف مهارت‌ها به تعاریف پایه سیستم مراجعه کنید.

به عنوان مثال در یک شرکت تولید نرم افزار قطعا برنامه‌نویسی یکی از مهارت‌های کلیدی است.

تعریف مهارت ها
تعریف مهارت ها

اختصاص مهارت‌ها به کاربران

بعد از تعریف مهارت‌های لازم در سازمان، نوبت به اختصاص این مهارت‌ها به کاربران می‌رسد. برای این منظور به مدیریت کاربران و ویرایش کاربر مراجعه کنید و در قسمت مهارت‌ها، مهارت‌های فرد را مشخص کنید. برای اینکه اختصاص فعالیت‌ها دقیق‌تر صورت بگیرد، حتی می‌توانید سطح مهارت فرد را تعیین کنید. توجه کنید که امکان تعریف مهارت جدید در همین قسمت هم وجود دارد، کافیست عنوان مهارت را در قسمت مهارت‌ها تایپ کنید.

اختصاص مهارت به کاربران

اختصاص مهارت‌ها به فعالیت‌ها و در نهایت پیشنهاد تیم فعالیت به مدیر فعالیت

در مرحله بعد باید هنگام تعریف فعالیت و در قسمت مشخص کردن تیم فعالیت، مهارت‌های مورد نیازِ این فعالیت و سطح هر مهارت را مشخص کنید، به این ترتیب بهتایم افرادی را که مهارت‌هایشان تطابق بیشتری با این فعالیت دارد، برایتان لیست می‌کند تا بتوانید بهینه‌ترین تیم را برای فعالیت مشخص کنید.

اختصاص مهارت به فعالیت ها
پیشنهاد تیم به مدیر

۲) انتخاب فرمت نمایش تاریخ در نسخه انگلیسی بهتایم

همانطور که می‌دانید، می‌توانید از بهتایم به زبان‌های فارسی و انگلیسی استفاده کنید. به درخواست مشتریان عزیز بهتایم امکان انتخاب فرمت دلخواه برای نمایش تاریخ در انگلیسی فراهم شده است.

برای انجام این تنظیمات، پس از تغییر زبان سیستم به انگلیسی، به قسمت پروفایل مراجعه کرده و فرمت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

انتخاب فرمت تاریخ

۳) انتخاب تیم فعالیت براساس مهارت در نسخه اندروید و موبایلی بهتایم

نسخه اندروید و موبایلی بهتایم بروزرسانی شد. در این بروزرسانی امکان اضافه کردن تیم فعالیت براساس مهارت، اضافه شد.

برای افزودن مهارت جدید و اختصاص آنها به کاربران، به مدیریت کاربران و ویرایش کاربر مراجعه کنید. در قسمت مهارت‌ها بر روی + کلیک کنید و مهارت‌های کاربر را اضافه و یا انتخاب کنید. (برای اضافه کردن مهارت جدید کافیست عنوان مهارت را تایپ کنید.)

در مرحله بعد، می‌توانید سطح مهارت کاربر را در مهارت‌های اختصاص داده شده به او، مشخص کنید.

در نهایت، هنگام ویرایش و اضافه کردن فعالیت‌ها، می‌توانید مهارت‌های لازم برای انجام فعالیت را مشخص کنید تا به این ترتیب، بهتایم تیم فعالیت را براساس مهارت‌هایشان به شما پیشنهاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *