پرش به محتوا

آموزش بهتایم

در یادگیری نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین بـهتـایـم قدم به قدم همراه شما هستیم.


برای استفاده از بـهتـایـم می‌توانید مراحل زیر را طی کنید.

مدیریت کاربران

در صورتی که قصد استفاده از بـهتـایـم در قالب یک تیم کاری را دارید می‌توانید کاربران خود را در سیستم تعریف کرده، برای آن‌ها مدیر تعیین کنید و دسترسی‌های مورد نظرتان را به آن‌ها بدهید.

بیشتر بخوانید

تعریف پروژه‌ها

پیشنهاد می‌کنیم برای دسته‌بندی و گزارش‌گیری بهتر از کارها، پروژه‌ها و تیم آن‌ها را در بـهتـایـم تعریف کنید.

بیشتر بخوانید

تعریف فعالیت‌ها

می‌توانید وظایف و فعالیت‌ها را در بـهتـایـم تعریف کنید و در صورت تمایل زمان تخمینی برای انجام فعالیت‌ها، تاریخ شروع و تاریخ سررسیدشان را تعیین کنید.

بیشتر بخوانید

برنامه‌ریزی

به کمک بـهتـایـم می‌توانید برای انجام کارهای خود به صورت روزانه (و یا در صورت نیاز برای روزهای آینده) برنامه‌ریزی کنید و بهره‌وری خود را بالا ببرید.

بیشتر بخوانید

ثبت تایم‌شیت

می‌توانید در حین انجام کار و یا در پایان روز کاری، نحوه صرف زمان خود را در قالب تایم‌شیت در بهتایم ثبت کنید. برای ثبت تایم‌شیت می‌توانید از تایمر بـهتـایـم استفاده کنید و یا زمان صرف شده بر روی هر فعالیت را دستی وارد کنید. همچنین این امکان را دارید که مستندات لازم را به بـهتـایـم پیوست کنید.‌

بیشتر بخوانید

گزارش‌ها و نمودارهای بـهتـایـم

با استفاده از گزارش‌ها و نمودارهای بـهتـایـم می‌توانید:

درصد پیشرفت پروژه‌ها را بررسی کنید، مشاهده کنید در بازه زمانی موردنظرتان چه فعالیت‌هایی انجام شده، آن فعالیت‌ها مربوط به کدام پروژه بوده‌اند؟ چه کسی آن‌ها را انجام داده است؟ روی هر کدام از فعالیت‌ها و پروژه‌ها چقدر زمان صرف شده است؟ و اطلاعات دیگری که با استفاده از آن‌ها می‌توانید به ارزیابی عملکرد افراد پرداخته و برای ادامه پروژه برنامه‌ریزی کنید.

گزارش‌ها

نمودارها

جذاب‌ترین امکانات بـهتـایـم

هوشمندی در تعریف فعالیت‌ها

هوشمندی در اختصاص فعالیت‌ها

ردیابی زمان با تایم‌شیت

تحلیلگر پیشرفته

گانت چارت تعاملی

برنامه‌ریزی اهداف پروژه

مدیریت حضور و غیاب

ماژول هزینه

پشتیبانی استثنایی

راهنمای تصویری بـهتـایـم

در صفحه راهنمای بـهتـایـم، آموزش بـهتـایـم به همراه تصاویر نرم افزار و به تفکیک منوهای بـهتـایـم قرار گرفته است. برای مراجعه به راهنما می‌توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

Behtime.ir

برای ۱۴ روز از بـهتـایـم به رایگان استفاده کنید.