پرش به محتوا

آموزش بهتایم

در یادگیری نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین بهتایم قدم به قدم همراه شما هستیم.


برای استفاده از بهتایم می‌توانید مراحل زیر را طی کنید.

مدیریت کاربران

در صورتی که قصد استفاده از بهتایم در قالب یک تیم کاری را دارید می‌توانید کاربران خود را در سیستم تعریف کرده، برای آن‌ها مدیر تعیین کنید و دسترسی‌های مورد نظرتان را به آن‌ها بدهید.

بیشتر بخوانید

تعریف پروژه‌ها

پیشنهاد می‌کنیم برای دسته‌بندی و گزارش‌گیری بهتر از کارها، پروژه‌ها و تیم آن‌ها را در بهتایم تعریف کنید.

بیشتر بخوانید

تعریف فعالیت‌ها

می‌توانید وظایف و فعالیت‌ها را در بهتایم تعریف کنید و در صورت تمایل زمان تخمینی برای انجام فعالیت‌ها، تاریخ شروع و تاریخ سررسیدشان را تعیین کنید.

بیشتر بخوانید

برنامه‌ریزی

به کمک بهتایم می‌توانید برای انجام کارهای خود به صورت روزانه (و یا در صورت نیاز برای روزهای آینده) برنامه‌ریزی کنید و بهره‌وری خود را بالا ببرید.

بیشتر بخوانید

ثبت تایم‌شیت

می‌توانید در حین انجام کار و یا در پایان روز کاری، نحوه صرف زمان خود را در قالب تایم‌شیت در بهتایم ثبت کنید. برای ثبت تایم‌شیت می‌توانید از تایمر بهتایم استفاده کنید و یا زمان صرف شده بر روی هر فعالیت را دستی وارد کنید. همچنین این امکان را دارید که مستندات لازم را به بهتایم پیوست کنید.‌

بیشتر بخوانید

گزارش‌ها و نمودارهای بهتایم

با استفاده از گزارش‌ها و نمودارهای بهتایم می‌توانید:

درصد پیشرفت پروژه‌ها را بررسی کنید، مشاهده کنید در بازه زمانی موردنظرتان چه فعالیت‌هایی انجام شده، آن فعالیت‌ها مربوط به کدام پروژه بوده‌اند؟ چه کسی آن‌ها را انجام داده است؟ روی هر کدام از فعالیت‌ها و پروژه‌ها چقدر زمان صرف شده است؟ و اطلاعات دیگری که با استفاده از آن‌ها می‌توانید به ارزیابی عملکرد افراد پرداخته و برای ادامه پروژه برنامه‌ریزی کنید.

گزارش‌ها

نمودارها

جذاب‌ترین امکانات بهتایم

تحلیل‌گر برای آن دسته از کاربرانی است که نمودارها و گزارش‌های خود بهتایم پاسخگوی نیازشان نیست و تمایل دارند خودشان نمودارها و گزارش‌های مورد نیاز خود را بسازند.

برای مدیریت بهتر فعالیت‌ها استفاده می‌شود. فعالیت‌ها در تسک بورد در سه حالت: منتظر انجام (TO-Do)، در حال انجام (DOING) و انجام شده (DONE) قرار دارند.

چت در بهتایم انتقال پیام‌‌های متنی بین همه کارکنان را امکان‌پذیر می‌کند. اعضای تیم یک پروژه می‌توانند در گروهی با عنوان پروژه با یکدیگر گفتگو کنند. افرادی که همزمان بر روی یک فعالیت کار می‌کنند، می‌توانند گروه گفتگوی جداگانه‌ای برای بحث درباره پیشبرد فعالیت داشته باشند.

در تقویم فعالیت‌ها می‌توانید: کلیه‌ی فعالیت‌هایی را که به شما و یا کاربران زیرمجموعه شما اختصاص داده شده، و تاریخ شروع، پایان و یا بازه‌ی انجامشان در ماه انتخاب شده است، مشاهده کنید. با نگه داشتن موس روی هر فعالیت اطلاعاتی مانند گروه فعالیت و پروژه مربوطه به نمایش در می‌آید.

به کمک نمودار گانت بهتایم وظایف و فعالیت‎‌های خود را به موثرترین شکل ممکن مدیریت کنید، از پروژه‌های خود تجسم روشنی داشته باشید و وظایف و منابع خود را بر اساس آن سازماندهی کنید.

این گزارش درصد پیشرفت پروژه را براساس درصد پیشرفت فعالیت‌های اختصاص داده شده به آن پروژه و وزن یا زمان تخمینی اولیه هر کدام از آن‌ها در پروژه، به شما نشان خواهد داد.

برای یادآوری وظایف خود علاوه بر بهتایم می‌توانید از تقویم گوگل (google calendar) هم استفاده کنید. این امکان برای تمامی کاربران بهتایم فراهم شده است.

به عنوان مدیر سیستم (کسی که ثبت نام اولیه را انجام داده است‌‌)، پس از ارتباط با google Drive، فایل‌های پیوست شده به بهتایم، به google Drive اضافه می‌شوند.

راهنمای تصویری بهتایم

در صفحه راهنمای بهتایم، آموزش بهتایم به همراه تصاویر نرم افزار و به تفکیک منوهای بهتایم قرار گرفته است. برای مراجعه به راهنما می‌توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

Behtime.ir

برای ۱۴ روز از بهتایم به رایگان استفاده کنید.