پرش به محتوا

بروزرسانی اپلیکیشن بهتایم در تیرماه ۱۴۰۲

بهتایم نرم افزار آنلاین مدیریت پروژه و تایم شیت است. این نرم افزار دارای نسخه‌های اندروید و نسخه موبایلی برای کاربران اندروید و iOS هم هست. در تیر ماه، اپلیکیشن بهتایم بروزرسانی شد تا همراستا با نسخه وب، به امکانات جدید مجهز شود.

امکان برنامه‌ریزی به تقویم اضافه شد.

برنامه‌ریزی یکی از امکانات جذاب و منحصر به فرد بهتایم است. این امکان به کاربران اجازه می‌دهد، برای روز جاری و یا روزهای آینده خود برنامه‌ریزی کنند، بازه زمانی و توضیحات ثبت کنند و به کمک لینک شدن با گوگل کلندر از فراموش شدن وظایفشان جلوگیری کنند. امکان ثبت برنامه در قسمت‌های مختلفی از سیستم از جمله منوی برنامه‌ریزی و بورد فعالیت‌های من وجود دارد. در بروزرسانی اخیر، امکان برنامه‌ریزی به تقویم بهتایم هم اضافه شده است. این تغییر برنامه‌ریزی را آسانتر می‌کند، زیرا کاربران می‌توانند در تقویم، فعالیت‌ها، جزئیات آنها و همچنین برنامه روزهای آینده خود را بررسی کنند و سپس اقدام به برنامه‌ریزی کنند. برای ثبت برنامه در تقویم کافیست روز مورد نظر را پیدا کنید و با کلیک بر روی آن، مشاهده برنامه‌ریزی روزانه را انتخاب کنید.

بروزرسانی اپلیکیشن بهتایم در تیرماه 1402 - برنامه ریزی در تقویم
بروزرسانی اپلیکیشن بهتایم در تیرماه ۱۴۰۲ – برنامه ریزی در تقویم

امکان ثبت تایم شیت به تقویم اضافه شد.

ثبت تایم‌شیت یا گزارش کار یک روش مرسوم برای ردیابی زمان و مدیریت بهتر آن است. همانطور که می‌دانید امکان ثبت تایم‌شیت یا گزارش کار در قسمت‌های مختلفی از سیستم وجود دارد. در آخرین بروزرسانی امکان ثبت تایم‌شیت روزانه به تقویم اضافه شده است. برای این کار، بر روی روز مورد نظر کلیک کنید و مشاهده تایم شیت را انتخاب کنید.

بروزرسانی اپلیکیشن بهتایم در تیرماه 1402 - تایم شیت در تقویم
بروزرسانی اپلیکیشن بهتایم در تیرماه ۱۴۰۲ – تایم شیت در تقویم

امکان منشن کردن کاربران در چت‌روم‌ها و دیدگاه فعالیت

امکان منشن کردن و مخاطب قرار دادن یک کاربر خاص در ابزار گفتگوی آنلاین و دیدگاه فعالیت‌ها، به اپ بهتایم اضافه شد. کافیست @ را تایپ کنید و کاربر مورد نظر را انتخاب کنید.

دسترسی به امکان گفتگوی آنلاین از قسمت‌های مختلف سیستم از جمله بالای صفحه و به کمک آیکن چت امکان‌پذیر است. برای ثبت دیدگاه هم قسمت‌های مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال در بورد فعالیت‌های من. در این قسمت اگر بر روی نام فعالیت کلیک کنید، می‌توانید به دیدگاه فعالیت دسترسی پیدا کنید.

بروزرسانی اپلیکیشن بهتایم در تیرماه 1402 - منشن کردن کاربران در چت روم و دیدگاه
بروزرسانی اپلیکیشن بهتایم در تیرماه ۱۴۰۲ – منشن کردن کاربران در چت روم و دیدگاه

می‌توان با مدیر فعالیت در چت‌روم و دیدگاه فعالیت گفتگو کرد. 

فردی که فعالیت را تعریف می‌کند، به طور پیش فرض به عنوان مدیر فعالیت انتخاب می‌شود. البته این امکان وجود دارد که در قسمت ویرایش فعالیت، مدیر فعالیت را تغییر دهید. همان طور که می‌دانید در بهتایم برای هر یک از فعالیت‌ها (در صورت داشتن افزونه گفتگوی آنلاین) یک چت‌روم اختصاصی شامل اعضای تیم فعالیت تشکیل می‌شود. به درخواست مشتریان عزیز بهتایم، از این پس مدیر فعالیت هم می‌تواند در گفتگوهای تیم فعالیت در چت‌روم فعالیت مشارکت کند.

اگر با امکان دیدگاه‌ها در بهتایم آشنا باشید، می‌دانید که این قابلیت در بهتایم وجود دارد در قسمت دیدگاه‌های فعالیت، اعضای تیم فعالیت را منشن کنید و موضوعی را به آنها گوشزد کنید، بعد از این بروزرسانی امکان منشن کردن مدیر فعالیت هم در دیدگاه‌ها، فراهم شده است.

انتخاب کاربر در تقویم چند انتخابی شد.

در تقویم بهتایم می‌توانید فعالیت‌های خود و کاربران زیرمجموعه خود را مشاهده کنید. برای مشاهده تقویم کاری افراد زیرمجموعه کافیست در منوی تقویم بر روی آیکن فیلتر کلیک کنید و کاربر یا کاربران مورد نظر را انتخاب کنید.

بروزرسانی اپلیکیشن بهتایم در تیرماه 1402 - فیلتر کاربر در تقویم
بروزرسانی اپلیکیشن بهتایم در تیرماه ۱۴۰۲ – فیلتر کاربر در تقویم

فیلتر پروژه به تقویم اضافه شد.

می‌توانید در تقویم از امکان فیلتر بر روی پروژه استفاده کنید، تا تنها فعالیت‌های یک پروژه‌ی مشخص، در تقویم نمایش داده شوند.

بروزرسانی اپلیکیشن بهتایم در تیرماه 1402 - فیلتر پروژه در تقویم
بروزرسانی اپلیکیشن بهتایم در تیرماه ۱۴۰۲ – فیلتر پروژه در تقویم

امکان ویرایش نام فایل‌ها در اپ فراهم شد.

پیوست مستندات به بهتایم در قسمت‌هایی مانند تایم‌شیت، تسک بورد، فعالیت‌ها و پروژه‌ها وجود دارد. برای مدیریت فایل‌های پیوست شده به سیستم می‌توانید به قسمت مدیریت و مدیریت فایل‌ها مراجعه کنید. در بروزسانی اخیر، امکان ویرایش نام فایل‌ها فراهم شده است.

بروزرسانی اپلیکیشن بهتایم در تیرماه 1402 - تغییر نام فایل
بروزرسانی اپلیکیشن بهتایم در تیرماه ۱۴۰۲ – تغییر نام فایل

IP به گزارش تغییرات ثبت شده اضافه شد.

یکی از گزارش‌های کامل بهتایم، گزارش تغییرات ثبت شده است که هرگونه تغییر در سیستم را ثبت می‌کند. از تعریف پروژه‌های جدید گرفته تا خط خوردن یک آیتم از چک لیست! این گزارش به کمک فیلتر پروژه و فعالیت، نگرانی مدیران از تغییرات ایجاد شده در سیستم را کم می‌کند. از مواردی که در این گزارش نمایش داده می‌شود، می‌توان به کاربر ایجاد کننده تغییر، نوع تغییر (عملیات)، مقدار تغییر و در بروزسانی اخیر IP که از آن تغییر ایجاد شده است، اشاره کرد. برای مشاهده این گزارش به گزارش‌ها، گزارش‌های پروژه‌ها و فعالیت‌ها مراجعه کنید.

بروزرسانی اپلیکیشن بهتایم در تیرماه ۱۴۰۲ – IP در گزارش تغییرات ثبت شده

مطالعه راهنمای اپلیکیشن بهتایم

ثبت نام رایگان در بهتایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *