پرش به محتوا

۵۰% تخفیف برای طرح‌های سالانه بهتایم: ۶ ماه پرداخت، ۱ سال استفاده

فرصتی استثنایی برای مشتریان ماهانه بهتایم

ما همواره در تلاش هستیم تجربه شما را در استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم، بهبود ببخشیم. در همین راستا امروز، یک پیشنهاد فوق العاده داریم که منحصراً برای شما طراحی شده است. با کد تخفیف “Fall2023” که تا پایان مهر ماه معتبر است، می‌توانید اشتراک خود را ارتقا دهید و به طور قابل توجهی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

با اعمال این کد، از تخفیف قابل توجه ۳۰ درصدی در طرح‌های سالانه برخوردار خواهید شد و از آنجا که طرح‌های سالانه ما همیشه ۲۰% تخفیف دارند، در حقیقت با پرداخت هزینه ۶ ماه، می‌توانید یک سال کامل از بهتایم استفاده ‌کنید.

50% تخفیف برای طرح‌های سالانه
۵۰% تخفیف برای طرح‌های سالانه

یک سال مدیریت پروژه به همراه بهبود همکاری و افزایش بهره‌وری با قیمتی بی‌نظیر.

 با ارتقا طرح ماهانه خود به یک طرح سالانه با استفاده از کد تخفیف ۳۰ درصدی Fall2023، به همراه تخفیف ۲۰٪ که همواره در طرح‌های سالانه ما هست، در مجموع از ۵۰٪ تخفیف بهره‌مند شوید. انتخاب طرح سالانه به معنای آرامش خاطری است که با برنامه‌ریزی بلند مدت همراه است. همین امروز از این فرصت استفاده کنید و تیم خود را با ابزارهایی که برای موفقیت نیاز دارند، توانمند کنید.

از اینکه بهتایم را انتخاب کردید، سپاسگزاریم، ما به شما کمک می‌کنیم تا به اهداف مدیریت پروژه خود دست یابید و در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید.

بهتایم

زمانی که همه چیز بهتر می‌شود

مشاهده و خرید طرح‌های بهتایم

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *