پرش به محتوا

بروزرسانی دوم بهتایم در خرداد ماه ۱۴۰۲

ما در بهتایم همواره صدای مشتریانمان را شنیده و خواسته‌ها و پیشنهادهای آنها را در توسعه‌های نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم در نظر می‌گیریم. در ادامه تغییرات بهتایم را در بروزرسانی دوم خرداد، بخوانید و پیشنهادهای سازنده خود را با ما در میان بگذارید.

behtime.ir

۰۹۰۲۸۰۱۰۶۹۵

اگر تاکنون در بهتایم ثبت نام نکرده‌اید، اکنون زمان مناسبی است:

ثبت نام رایگان

می‌توان با مدیر فعالیت در چت‌روم و دیدگاه فعالیت گفتگو کرد.  

فردی که فعالیت را تعریف می‌کند، به طور پیش فرض به عنوان مدیر فعالیت انتخاب می‌شود. البته این امکان وجود دارد که در قسمت ویرایش فعالیت و تب اطلاعات تکمیلی، مدیر فعالیت را تغییر دهید. همان طور که می‌دانید در بهتایم برای هر یک از فعالیت‌ها (در صورت داشتن افزونه گفتگوی آنلاین) یک چت‌روم اختصاصی شامل اعضای تیم فعالیت تشکیل می‌شود. به درخواست مشتریان عزیز بهتایم، از این پس مدیر فعالیت هم می‌تواند در گفتگوهای تیم فعالیت در چت‌روم فعالیت مشارکت کند.

اگر با امکان دیدگاه‌ها در بهتایم آشنا باشید، می‌دانید که این قابلیت در بهتایم وجود دارد در قسمت دیدگاه‌های فعالیت، اعضای تیم فعالیت را منشن کنید و موضوعی را به آنها گوشزد کنید، بعد از این بروزرسانی امکان منشن کردن مدیر فعالیت هم در دیدگاه‌ها، فراهم شده است.

منشن کردن مدیر فعالیت در دیدگاه‌ها در بروزرسانی دوم بهتایم در خرداد ماه

فیلتر انتخاب کاربر در تقویم بهتایم چند انتخابی شده است.

در تقویم فارسی بهتایم می‌توانید فعالیت‌های اختصاص یافته به خود را مشاهده کنید و به کمک امکانات تقویم به آسانی برای روزها و فعالیت‌های مختلف برنامه‌ریزی کنید. اگر به عنوان مدیر افراد دیگر انتخاب شده باشید، می‌توانید تقویم کاری افراد زیرمجموعه خود را هم مشاهده کنید. کافیست بر روی آیکن فیلتر کلیک کرده و کاربران مورد نظر را انتخاب کنید، به این ترتیب، در تقویم فعالیت‌های کاربران انتخاب شده نمایش داده می‌شود.

با کلیک بر روی آیکن i می‌‌توانید جزئیات فعالیت را مشاهده کنید. به عنوان مثال می‌توانید ببینید که این فعالیت به کدام یکی از افرادی که انتخاب کردید، اختصاص یافته است.

فیلتر جند انتخابی کاربر در تقویم در بروزرسانی دوم بهتایم در خرداد ماه

فیلتر پروژه به تقویم بهتایم اضافه شده است.

می‌توانید با کلیک روی آیکن فیلتر، فعالیت‌های تقویم را بر روی یک پروژه خاص فیلتر کنید.

فیلتر پروژه در تقویم در بروزرسانی دوم بهتایم در خرداد ماه

فیلتر وضعیت فعالیت در گزارش‌ها چند انتخابی شده است.

در گزارش‌هایی مانند گزارش فعالیت‌های کاربر یا گزارش فعالیت‌های سررسید شده، می‌توانید گزارش را بر روی وضعیت فعالیت فیلتر کنید، در آخرین بروزرسانی این فیلتر چند انتخابی شده است. به طور مثال می‌توانید گزارش فعالیت‌های کاربر را به طور همزمان بر روی وضعیت کنسل شده و کامل شده فیلتر کنید.

فیلتر چند انتخابی وضعیت فعالیت در بروزرسانی دوم بهتایم در خرداد ماه
برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *