پرش به محتوا

مشتریان بهتایم

نرم افزار مدیریت پروژه و تایم شیت آنلاین

بهتایم

زمانی که همه چیز بهتر می‌شود

سازمان‌های فعال در صنعت شما چگونه از بهتایم استفاده می‌کنند؟

ما خود را میزبان مشتریانمان در یک مهمانی تصور می‌کنیم و وظیفه خود می‌دانیم که هر روز تجربه حضور آن‌ها در این مهمانی را بهبود ببخشیم. به همین دلیل در داستان همراهی بهساد و سازمان‌های مختلف، هیچ لحظه‌ای زیباتر از رسیدن به سرمنزل موفقیت نبوده است، آن‌جا که احساس می‌کنیم، مشتریانمان با همراهی ما توانسته‌اند در توسعه و پیشرفت سازمان خود موفق باشند.

در ادامه می‌توانید نظرات مشتریان مختلف بهتایم را درباره تجربه استفاده از آن و همراهی ما در این مسیر بخوانید و ببینید که بهتایم چطور به کمک هم‌صنفان شما آمده است.

برخی از مشتریان بهتایم

تجربه مشتریان بهتایم را درباره استفاده از آن بخوانید.

شرکت پرشيا فاوا گسترش

شركت “پرشيا فاوا گسترش” سال ۱۳۸۲ بر اساس سياست‌هاي سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران مبني بر احاله‌ی وظايف تخصصي سازمان به شركت‌ها و توسعه ظرفيت‌هاي بخش خصوصي، با مشارکت مركز گسترش فناوري اطلاعات (مگفا) و بخش خصوصي تأسيس گرديد…

گروه مهندسی تارا فرآیند 

گروه مهندسی تارا فرآیند فعالیت خود را با بهره‌گیری از خبره‌ترین متخصصین دانشگاهی و صنعتی در دانشگاه تهران و متشکل از اساتید، فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه تهران به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای با هدف توسعه و بهبود فرآیندهای نفت، گاز و پتروشیمی آغاز نمود…

شرکت پارت شهر آتی

شرکت پارت­ شهر آتی، از شرکت­‌های معتبر در زمینه طراحی و ساخت پروژه­‌های ساختمانی است. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ و در زمینه‌‌های مهندسی ساختمان شامل طراحی، اجرا و سرمایه‌‌ گذاری (EPC & F)، نظارت و مرمت پروژه‌های مختلف، آغاز کرده است.