وبینار آموزشی مدیریت زمان پروژه‌های سازمانی و فردی

بهتایمی‌ها تصمیم گرفتند تجربه‌ی خود در زمینه مدیریت زمان و پروژه را با شما به اشتراک بگذارند. به همین منظور قرار است با همکاری سایت evand وبینار آموزشی با عنوان نکات کلیدی در مدیریت زمان پروژه‌های سازمانی و فردی برگزار کنند.

وبینار آموزشی مدیریت زمان پروژه‌های سازمانی و فردی
وبینار آنلاین مدیریت زمان پروژه‌های سازمانی و فردی

اطلاعات وبینار آموزشی:

شروع: دوشنبه ۱۰ آبان ساعت ۱۴:۰۰
پایان: دوشنبه ۱۰ آبان ساعت ۱۶:۰۰

در این وبینار جناب آقای دکتر قاسم مختاری (دارای دکتری مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف و از اعضای تیم تحلیل و توسعه نرم افزار بهتایم) درباره الزامات و عناصر مورد نیاز برای موفقیت در مدیریت زمان کارها و پروژه‌ها صحبت می‌کنند.

این وبینار آنلاین و رایگان است. می‌توانید در لینک زیر در آن ثبت نام کنید و آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

https://evnd.co/OD9iK

هدف وبینار آموزشی:

هدف وبینار این نیست که مطالبی را توضیح دهیم که با یک جستجوی ساده در اینترنت یا مطالعه یک کتاب، در دسترس هستند! هدف این است که الزامات و عناصر مورد نیاز برای موفقیت در مدیریت زمان کارها و پروژه‌ها را توضیح دهیم.

وقتی الزامات و عناصر مورد نیاز مدیریت زمان را بدانید، درک بهتری از تکنیک‌های مدیریت زمان خواهید داشت و می‌توانید نقاط قوت آنها را تشخیص دهید. در این وبینار چند تکنیک مهم مدیریت زمان را نیز به عنوان نمونه، معرفی می‌کنیم و توضیح می‌دهیم که هر تکنیک، به کدام یک از الزامات و عناصر مدیریت زمان، توجه بیشتری کرده است.

در این وبینار یک ابزار هم به شما معرفی می‌کنیم.

توضیح می‌دهیم که در هر سطحی از بلوغ مدیریت زمان که هستید، چگونه می‌توانید از نرم‌افزار آنلاین بهتایم برای مدیریت کارها و پروژه‌ها استفاده کنید و بتوانید به سطوح بعدی بلوغ برسید. امکانات پایه این نرم‌افزار به صورت نامحدود و رایگان در دسترس است و با مراجعه به behtime.ir می‌توانید آن را امتحان کنید.

نوشتهٔ پیشین
بروزرسانی بهتایم شهریور 1400
نوشتهٔ بعدی
آبان طوفانی بهتایم: ساختار شکست کار به بهتایم اضافه شد.

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست